mama nie mogła ukrywać prawdy
East News AGENCJA SE
Mateusz Sidorek - 5 Maja 2020

Mama Kacperka nie mogła dłużej ukrywać prawdy. Wiadomo już, co wydarzyło się tuż przed zaginięciem chłopca

Mama Kacperka ujawniła mediom, do czego doszło przed zniknięciem 3,5-letniego chłopca- dowiadujemy się tego z serwisu Radia Zet. Zaczęła się ósma doba poszukiwań dziecka, które zaginęło w Nowogrodźcu. Chociaż policja utrzymuje, że Kacper najprawdopodobniej wpadł do rzeki Kwisy, niektóre wypowiedzi wskazują też inne możliwe scenariusze.

Jak informuje portal Radio Zet, mama Kacperka w rozmowie z mediami ujawniła fakty, które mogą rzucać nowe światło na sprawę zaginięcia 3,5-letniego dziecka. Chociaż to już ósmy dzień poszukiwań, funkcjonariusze nadal nie trafili na ślad chłopca. Służby uważają, że Kacperek najprawdopodobniej wpadł do rzeki, natomiast rodzina ma w tej kwestii coraz więcej wątpliwości.

Wielu Polaków będą mogło zdjąć maseczkiWielu Polaków będzie mogło niedługo zrzucić maseczki? Na biurku ministra pojawiła się nowa opcjaCzytaj dalej

Wypowiedź, jakiej udzieliła mama Kacperka, może sugerować, że rodzina chłopca coraz mniej nadziei wiąże z działaniami policji. Jak przyznała kobieta na łamach portalu Super Express, skoro do tej pory nie znaleziono chłopca w rzecze, być może wcale do niej nie wpadł. Sceptycznie wypowiedziała się również ciotka 3,5-letniego chłopca, która nie wyklucza porwania.

Mama Kacperka ujawniła, co się stało przed zniknięciem

W rozmowie z dziennikarzami portalu Super Express, mama Kacperka zdradziła, co się stało niedługo przed zniknięciem dziecka. Jej wypowiedź dotyczy rozmowy z partnerem i ojcem chłopca, Rafałem B. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzut narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Miał też być uwikłany w inne problemy, o który powiedział kobiecie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Owczarek niemiecki z nieziemskimi oczamiSzczeniak owczarka niemieckiego z niezwykłymi oczami. Ich sekret jest banalny, efekt nieziemskiCzytaj dalej

Przed zaginięciem Kacperka, ojciec dziecka miał otrzymywać pogróżki. Nie ujawniono na ten moment, kto był ich źródłem.

- Dziewczyno, ty nic nie rozumiesz, oni chcą mnie połamać - według portalu Super Express takie słowa miał skierować Rafał B. do partnerki.

Dzisiaj grzeje:

1. Polacy nie mogli się spodziewać. Andrzej Duda wydał właśnie pilne oświadczenie

2. Anna Lewandowska pokazała zdjęcie córki. Wiadomo dokładnie kiedy i o której urodziła się Laura

Jak donosi serwis Radio Zet, mama Kacperka sugeruje, że dziecko mogło zostać porwane. Taka sytuacja mogłaby okazać się tym bardziej prawdopodobna, jeśli Rafał B. rzeczywiście uwikłany był w problemy. Do akcji poszukiwawczej dołączył również detektyw Rutkowski, który przyznał, że za pomoc nie weźmie pieniędzy. Oprócz tego mężczyzna ogłosił, że oferuje 50 tysięcy złotych każdemu, kto udzieli cennych informacji, które pomogą w odnalezieniu Kacperka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje wybitny muzyk. Pokonała go straszna choroba
  2. Mama Anny Lewandowskiej wygadała się. Szczegóły porodu wyszły na jaw, było zupełnie inaczej
  3. Łódź: Ksiądz nie przełożył komunii świętych. Nawet nie zapytał rodziców o zdanie
  4. Ujawniono treść SMS-a, jakiego przed śmiercią dostał Zbigniew Wodecki. Łzy same napływają do oczu
  5. Sytuacja pogarsza się z każdą godziną. Pierwszy w Polsce region z ponad 3 tysiącami zakażeń
  6. Zapomniany sposób od rolników starszej daty na najbujniejsze zbiory pomidorów. Wyrastają piorunujące okazy

Znaki zodiakuJaki znak zodiaku ma Wasze małżeństwo? Odpowiedź może zaboleć, nie wszyscy będą żyli długo i szczęśliwieCzytaj dalej

źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News