Wszyscy mieli nadzieję, że się uda. Nie żyje 10-latka, razem z mamą i 3-letnim bratem trafili do szpitala

Wszyscy mieli nadzieję, że się uda. Nie żyje 10-latka, razem z mamą i 3-letnim bratem trafili do szpitala Źródło: pikio.pl

Mama przechodziła raz z dwójką swoich dzieci przez przejście dla pieszych. W rodzinę uderzył samochód z seniorem za kierownicą. Polacy modlili się o zdrowie dla poszkodowanych, ale niestety, dotarły fatalne wiadomości ze szpitala.

Mama 10-letniej dziewczynki i 3-letniego chłopca przeżywa osobistą tragedię. Po tragicznym wypadku w podwarszawskiej miejscowości cała trójka trafiła do szpitala. Niestety, placówka poinformowała, że nie udało się uratować dziewczynki.

Tragiczny wypadek w podwarszawskiej miejscowości

Do wypadku doszło w niedzielę w Żyrardowie, na ulicy 11 maja. Rodzina przechodziła przez oznakowane, oświetlone przejście dla pieszych, na którym nie było sygnalizacji świetlnej. Pieszych nie zauważył 74-letni kierowca Fiata Punto, który potrącił trzy osoby na przejściu.

Niedaleko miejsca wypadku znajdował się posterunek straży pożarnej. Dzięki szybkiej reakcji dyżurujących strażaków poszkodowanym udzielono błyskawicznej pomocy. 10-latka i 3-latek zostali przetransportowani do szpitala, przy pomocy śmigłowca LPR ich stan określono jak ciężki. Matka, która odniosła znacznie mniejsze obrażenia, trafiła do placówki karetką. Cała Polska miała nadzieję, że ofiarom uda się wyjść z tej tragedii cało. Niestety, mimo wysiłków lekarzy, nie udało się uratować 10-latki.

Mama straciła córkę w wypadku. Tragiczne skutki wypadku

- Niestety, 10-letnia dziewczynka poszkodowana w wypadku zmarła. Stan 3-letniego chłopca jest ciężki. Nie mamy informacji, żeby ulegał zmianie. Stan matki obojga dzieci jest stabilny - poinformowała prokuratura rejonowa w Żyrardowie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Według informacji, które dotarły niedługo po wypadku, to właśnie dziewczynka najbardziej ucierpiała w wypadku. Jej stan określono jako krytyczny. Teraz lekarze toczą walkę o życie 3-latka.

Dzisiaj grzeje: 1. Niesamowite odkrycie. Sekret tkwił tuż pod ich stopami przez tysiące lat, teraz prawda wyszła na jaw
2. Tragedia, są ofiary śmiertelne. Kilkadziesiąt osób rannych, trwa pilna akcja ratownicza

Policja zajmuje się ustalaniem przyczyn wypadku, przesłuchali już świadków. Wstępne ustalenia wykazały, że 74-latek był trzeźwy, do wypadku doszło przez nieuwagę. Obecnie śledczy czekają na dokumentację medyczną ofiar wypadku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 20 produktów, które powoli uśmiercają cię każdego dnia. Lista ścina z nóg
  2. Dziś ruszają specjalne kontrole policji, wiemy gdzie będą prowadzone. Posypią się mandaty
  3. Nauczycielka molestowała uczniów i wszystko nagrywała. Niebywałe, do czego zmuszała dzieci
  4. Brzuch nastolatki ciągle rósł, ale nie przez tłuszcz ani ciążę. Nie mieści się w głowie, co lekarze z niej wyjęli
  5. Fani przecierają oczy ze zdumienia po najnowszym poście Agnieszki Woźniak-Starak. "Kocham"

Źródło: Polsat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News