Mama zabiła 8-miesięczną Hanię. Na widok ciała pielęgniarka zemdlała

Mama zabiła 8-miesięczną Hanię. Na widok ciała pielęgniarka zemdlała Źródło: fakt.pl/vk.com

Mama jest gotowa za swoim dzieckiem wskoczyć w ogień. W przypadku tej kobiety było jednak inaczej. Wyrodna matka brutalnie zamordowała swoją 8-miesięczną córeczkę. Zbrodnia jest wyjątkowo bestialska, aż trudno w to uwierzyć.

Mama tej dziewczynki spędzi w więzieniu wiele lat swojego życia. Wszystko przez to, że wraz ze swoim przyjacielem bestialsko zamordowała własną córkę, ledwie 8-miesięczną Hanię. Białoruski sąd wymierzył im najwyższe możliwe kary, wszystko przez wyjątkowo okrutny sposób w jaki zabili dziewczynkę.

Mama brutalnie zamordowała córkę

Historia wydarzyła się 27 października 2018 roku na Białorusi w mieście Łuniniec. Gdy do domu wrócił ojciec dziewczynki, zastał makabryczny widok. Zobaczył kałużę krwi, a w niej swoją 8-miesięczną córeczkę. Niemowlę miało wiele ran kłutych i odciętą główkę. W domu była matka dziewczynki i jej przyjaciel Viktar. Pili alkohol. 

Śledczy ustalili, że dziewczynka przed śmiercią została brutalnie pobita, następnie zadano jej 40 kilka ciosów nożem kuchennym. Na sam koniec odcięto jej główkę. 

- Zatrzymano matkę dziewczynki i przyjaciela kobiety. Podejrzewa się ich o dokonanie zbrodni – poinformował wtedy funkcjonariusz Dmitrij Iwaniuk.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak się okazało, mężczyzna zabił dziewczynkę, bo przeszkadzał im jej płacz. Matka zamiast pomóc córce, pomogła partnerowi w zbrodni. 

Otrzymali najwyższe kary 

W październiku sąd w Brześciu skazał ich na najwyższe kary białoruskiego wymiaru kary. Matka otrzymała karę 25 lat pozbawienia wolności, a mężczyzna skazany został na karę śmierci. Wyrok nie był jednak prawomocny, dlatego oskarżeni odwołali się od niego. Sąd Najwyższy podtrzymał jednak decyzję sądu niższej instancji. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia zabiera głos. Chodzi o stan Polaków, którzy wrócili z Wuhan
2. Powód jest naprawdę smutny. Wiadomo dlaczego Michał Szpak nie ma dzieci

Białoruś jest jedynym krajem w Europie, w którym wciąż stosuje się karę śmierci. Wymierza się ją poprzez postrzelenie w tył głowy. Podczas egzekucji skazany zmuszony jest do klęknięcia, a następnie zasłania się mu oczy. Potem następuje strzał. Unia Europejska, Rada Europy i wiele innych organizacji od lat apelują do władz Białorusi o zaprzestanie takich egzekucji. Szacuje się, że od powstania wolnej Białorusi wykonano już około 400 takich egzekucji. 

Najlepsze newsy dnia: 

  1. 20 produktów, które powoli uśmiercają cię każdego dnia. Lista ścina z nóg
  2. Złe wieści dla 40 tys. kierowców. Jeszcze w tym roku stracą prawo jazdy
  3. Kupił w Polsce mięso z zarażonego kurczaka, wygląda ohydnie. Zdjęcia tylko dla osób o mocnych nerwach
  4. Straszna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę nie do poznania. Jest zdewastowana
  5. Okropnie się boi. Nowotwór zaatakował ukochaną aktorkę, ostatnie stadium choroby

źródło: Daily Mirror 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News