Mama porzuciła 2-letniego syna. Napisała kartkę z imieniem i uciekła

Mama porzuciła 2-letniego syna. Napisała kartkę z imieniem i uciekła Źródło: .

Mama porzuciła prawie 2-letniego syna. Na kartce napisała tylko imię i datę urodzenia, po czym szybko oddaliła się. Chłopiec trafił do szpitala.

W Bydgoszczy mama porzuciła 20-miesięczne dziecko w oknie życia. Zostawiła przy nim kartkę z imieniem i datą urodzenia. Niedługo po tym, jak rozległ się alarm, chłopiec trafił do szpitala na obserwację.

Wieczorem 26 stycznia znaleziono prawie 2-letniego chłopca, którego porzuciła mama. Dziecko zostało znalezione w oknie życia bydgoskiego klasztoru Klarysek. Chłopak prawie natychmiast został przewieziony do szpitala, teraz jest już zdrowy i bezpieczny. Zanim został porzucony, kobieta schowała w jego kurtce kartkę z imieniem oraz datą urodzenia dziecka.

Mama, która porzuciła dziecko w oknie życia, została zidentyfikowana

Po tym, jak zbadano stan dziecka, które mama porzuciła w Bydgoszczy, ustalono tożsamość kobiety. Nie było to trudne, ponieważ mama zostawiła kartkę z informacjami o imieniu oraz dacie urodzenia chłopca. Po wizycie w urzędzie stanu cywilnego, imię, nazwisko i miejsce zamieszkania kobiety zostały szybko ustalone. Były to rutynowe działania policji.

Mama nie jest zagrożona konsekwencjami karnymi. Dziecko, które porzuciła, okazało się być zadbane i zdrowe. Tym bardziej powody, dla których zrezygnowała z opieki nad dzieckiem, mogą wydawać się niezrozumiałe.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Alarm włączył się o godz. 18.50 . Chłopiec natychmiast został przewieziony do szpitala dziecięcego i przebadany, jego życiu nic nie zagraża – mówi Lidia Kowalska z biura prasowego bydgoskiej policji - Policjanci skonsultowali z prokuratorem całą sprawę i podjęli decyzję o tym, żeby przekazać materiały do sądu rodzinnego, który zgodnie z procedurami zajmie się sprawą.

Dzisiaj grzeje: 1. 13 dzieci nie żyje, 40 jest rannych. W zagranicznej szkole doszło do tragedii
2. Przyjaciółka Pawła Królikowskiego wyznała nieznane fakty o jego stanie. Nikt nie wiedział, przez co naprawdę przechodził

Dziecko, które porzuciła mama, najprawdopodobniej niedługo znajdzie się w rodzinie zastępczej wybranej przez sąd. Pozostaje mieć nadzieję, że chłopiec trafi w odpowiednie miejsce i ponownie doświadczy domowego ciepła w otoczeniu nowych opiekunów.

Najlepsze newsy dna:  

1. Nie żyją już 362 osoby, 17 tys. zainfekowanych. Uwielbiane jedzenie wywołuje epidemię, potwierdziły się obawy
2. Zaoszczędź nawet 1520 złotych przy rozliczaniu PIT. Ulga, z której może skorzystać każdy
3. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia
4. Dagmara zdradziła, co miało się stać z jej synem. Lepiej usiądźcie
5. Pradawna receptura babci Klementyny na wyśmienite gołąbki. W życiu nie jedliście lepszych

źródło: o2.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News