Chora na raka młoda matka jest prześladowana. Jej wygląd przeraża ludzi, myślą że zaraża

Chora na raka młoda matka jest prześladowana. Jej wygląd przeraża ludzi, myślą że zaraża Źródło: .

Mama nie ma już siły. Męczą ja nieustanne spojrzenia, wytykanie palcami, zgryźliwe uwagi i wręcz prześladowanie. Wszystko za sprawą jej wyglądu. Ludzie nie mogą zrozumieć, że ta choroba nie jest zaraźliwa.

Mama już od czasów bycia nastolatką nieprzerwanie walczy z męczącym nowotworem. Zrobił z jej skórą coś okropnego, ale nie ma zamiaru się ukrywać. Chce uświadomić innych.

Mama musi codziennie znosić pełne obrzydzenia spojrzenia innych

35-letnia mama czwórki dzieci ma już dość. Ashley Jernigan z Alabamy, której ciało pokryte jest tysiącami guzów skarży się, że nie ma dnia, by nieznajomi zaczepiali ją na ulicy i zwracali uwagę, że w takim stanie w ogóle nie powinna wychodzić z domu, bo jeszcze kogoś zarazi.

35-latka cierpi na agresywną formę neurofibromatozy, znanej szerzej jako nerwiakowłókniakowatość. To choroba genetyczna zniekształcająca skórę chorych oraz zwiększająca ryzyko pojawienia się nowotworów. Choroba dotyka w różnym stopniu 1 na 3000 osób powodując narastanie komórek na końcach nerwów skórnych. Nowotwór zdiagnozowano u Ashley jeszcze kiedy była nastolatką. W krótkim czasie jej ciało zaczęło wręcz obrastać w grudki i wypukłości, które odstraszają przechodniów i obrzydzają nawet jej znajomych.

Kobieta stara się uświadamiać innych w tym, co jej dolega. Opowiedziała też o tym, czego jej brakuje

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ludzie mówią: "spójrz na nią, skąd ona jest i co jest z nią nie tak?". Nie chcę się umawiać z facetami ze względu na spojrzenia. Żaden mężczyzna mnie nie zaakceptuje. Potrzeba by silnego mężczyzny, który doceniłby mnie za to, kim jestem i spojrzałby głębiej, niż tylko na wygląd - mówiła przygnębiona mama.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor. Zmarł po długiej i ciężkiej chorobie
2. Magda Narożna z "Pięknych i Młodych" właśnie ujawniła całą prawdę o pobiciu. Afery ciąg dalszy

Ashley przyznaje, że jest możliwość operacyjnego pozbycia się narośli, lecz istnieje wtedy szansa, że choroba powróci jeszcze silniejsza, a grudek będzie więcej i będą o wiele większe.

- Dzieci są ciekawsze i to rozumieją, myślą, że to dziwna ospa wietrzna lub pogryzły mnie mrówki, ale ja po prostu mówię, że taka się urodziłam. Nie wiem, kto jeszcze w mojej rodzinie miał ten nowotwór, ale moja babcia była w naroślach od stóp do głów. Mój syn już to ma, ale pozostałe dzieci jeszcze nie wykazują oznak - analizuje 35-letnia mama.

Fot. Mercury Press & Media

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę 
  2. Świadczenia idą do góry od stycznia. Nawet o 247 zł więcej miesięcznie
  3. Dobra mina do złej gry? Zenek Martyniuk przerwał milczenie, zdradził jak wygląda jego sytuacja w rodzinie
  4. Krzysztof Jackowski zamarł. Na żywo nagle złapał się za głowę i przewidział najgorsze
  5. Kochanka męża Rodowicz jest o 40 lat młodsza. Porażające kulisy ich rozwodu ujrzały światło dzienne

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News