mama koszmar rodzina nagranie
YouTube TV5MONDE Info
Joanna Szwalikowska - 4 Października 2020

Mama siedmiorga dzieci tuż przed śmiercią przeszła w szpitalu koszmar. Rodzina jest zdruzgotana

Mama siedmiorga dzieci tuż przed śmiercią przeszła w szpitalu prawdziwy koszmar. W sieci pojawiło się porażające nagranie. W placówce miało dojść do licznych nadużyć oraz rażących zaniedbań. Podjęto już pierwsze kroki w sprawie.

Mama siedmiorga dzieci, Joyce Echaquan zmarła w wieku zaledwie 37 lat w szpitalu w Joliette w stanie Quebec (Kanada) z powodu przedawkowania morfiny. Tuż przed śmiercią nagrała porażający film, na którym udokumentowała pracowników szpitala, którzy zachowywali się wobec niej skandalicznie.

Wszystkich Świętych Ministerstwo Zdrowia obostrzenia PolacyMinisterstwo Zdrowia zabrało głos ws. obostrzeń na Wszystkich Świętych. Co może czekać Polaków?Czytaj dalej

Mama siedmiorga dzieci przeszła w szpitalu piekło. Porażające nagranie obiegło media

Joyce niedługo przed śmiercią nagrała filmik, który opublikowała w mediach społecznościowych. Słychać na nim jak kobieta krzyczy z bólu, natomiast pracownicy szpitala kierują w jej stronę rasistowskie komentarze. Kobieta słyszała wyzwiska związane z jej przynależnością rasową czy ilości posiadanych dzieci. Miała być atakowana nawet z powodu tego, że trafiła na oddział publiczny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

- Działali bezdusznie, działali w sposób, o którym wiedzieli, że jest niebezpieczny. Działali z nienawiścią, działali z niedbalstwem i zabili kobietę po tym, jak wypowiedzieli w jej kierunku dziesiątki rasistowskich komentarzy - skomentował profesor wydziału Epidemiologii i Zdrowia Publicznego na Uniwersytecie w Ottawie, Amir Attaran.

Jak dodał profesor, Joyce miała zgłaszać w trakcie opieki liczne zaniedbania ze strony pracowników szpitala. Członkowie jej rodziny z kolei wysłali oświadczenie o tym, iż kobieta ma alergię na morfinę i pod żadnym pozorem nie może jej przyjmować, miała również problemy z sercem. Według profesora, cały personel powinien zostać skontrolowany pod kątem zaniedbań. Istnieje możliwość, że to lekarze doprowadzili do śmierci kobiety nieodpowiednim sposobem podawania leków.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyją 4 osoby, ofiar może być więcej. Ogromna tragedia w Wielkopolsce, służby apelują do wszystkich

2. Uczestnik wybuczany przez widownię „The Voice of Poland”. Powiedział prawdę o Edycie Górniak

3. Niszczycielski żywioł właśnie uderzył. Łamie drzewa, ludzie uciekają w popłochu, śmiertelne niebezpieczeństwo

Tuż po śmierci Joyce, niemal od razu zwolniona została jedna z pielęgniarek, które zajmowały się jej leczeniem. Organizacja pielęgniarska prowincji miała również wydać oświadczenie, że zajmuje się tą sprawą oraz potępiła sytuację, do jakiej doszło. Mieszkańcy oraz bliscy kobiety zapowiedzieli protest wobec zachowania, jakiego dopuścił się personel medyczny. Miał on miejsce 3 października.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagły, ogromny protest w samym centrum Warszawy. Młodzi Polacy mają dość, ruszyli na ulice
  2. Nieprawdopodobny suckes Igi Świątek. Polka bezlitosna dla rywalki, wielkie brawa, pękamy z dumy
  3. Zdjęcie ze ślubu jest dobijające. Ból ogarnia człowieka na samą myśl, co wydarzyło się z panną młodą
  4. Mieszkasz w domu - zapłacisz 900 złotych, ci w mieszkaniach po 700 zł. Nie będzie możliwości uniknięcia nowej opłaty
  5. Mateusz Morawiecki w żałobie, przekazał najgorszą wiadomość. Śmierć przyszła niespodziewanie
  6. Masz w domu żeliwną maszynkę do mięsa? Jesteś prawdziwym szczęściarzem

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Popularne

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News