Jej córeczka żyła tylko 70 minut. W obliczu tragedii mama zaimponowała wszystkim, niesamowite

Jej córeczka żyła tylko 70 minut. W obliczu tragedii mama zaimponowała wszystkim, niesamowite Źródło: facebook/Alexis Marrino

Mama mogła cieszyć się życiem swojej maleńkiej córeczki zaledwie 70 minut. Po jej śmierci pogrążona w żałobie kobieta zdecydowała się na piękny i wzruszający gest. Jej czyn był niesamowity.

Mama nie mogła doczekać się narodzin córki. Bardzo o siebie dbała, prawidłowo się odżywiała i regularnie odwiedzała lekarza. Niestety podczas jednego z badań w gabinecie lekarskim usłyszała przerażające wieści. Jej ciąża okazała się nie być cudem, na który kobieta liczyła.

Coraz częściej można się spotkać ze smutnymi historiami młodych matek, które starając się urodzić zdrowe dzieci, skazywane są na gorzkie łzy i śmierć maluszków. Chociaż medycyna poszła zdecydowanie do przodu, to nadal zdarzają się przypadki, które nawet lekarzy wprawiają w zdumienie. 

Mama przez 70 minut 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ


W 20 tygodniu ciąży dowiedziała się, że płód ma bezmózgowie. Lekarze byli pewni, że córeczka umrze przed porodem albo chwilę po nim, zalecili nawet przerwanie ciąży. Gdy przyszła matka się o tym dowiedziała, nie była w stanie podjąć decyzji. Nie wyobrażała sobie donoszenia ciąży ze świadomością, że jej maleństwo zaraz po porodzie umrze. Ostatecznie jednak zdecydowała się na takie rozwiązanie. 

Po porodzie córeczka żyła 70 minut, przez ten cały czas jej mama tuliła ją w ramionach. Nie chciała jej puścić nawet na chwilę, bo wiedziała, że to ich jedyne, wspólne chwile. Po śmierci córeczki zdecydowała się na nadzwyczajny gest.

Kobieta, której córeczka już nie żyła postanowiła oddać mleko wcześniakom i mamom, które mają problem z pokarmem. Udało jej się odciągnąć ponad 30 litrów mleka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Lublin: znaleziono ROZCZŁONKOWANE ciało. Pies odgryzł głowę właścicielowi. Prokuratura nie ma wątpliwości
Najgorszy taniec w historii programu? Już przed występem zalała się łzami, "znaleźliśmy się w tanecznym piekle"

Piękny gest sprawił, że matce było łatwiej uporać się z żałobą. Z całego świata dostaje teraz wiadomości od innych matek, które tak jak ona stracił swoje dzieci. W tej tragicznej dla niej historii znalazł się chociaż promyczek słońca.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Majątek Lewandowskiej robi wrażenie. W rok zarobiła astronomiczną sumę
  2. Córka wróciła do domu z płaczem. Dostała skandaliczną uwagę od nauczycielki, matka prawie zemdlała
  3. Morze łez. Cała Polska wspomina Annę Przybylską
  4. Michał Szpak odwrócił fotel i nie mógł uwierzyć własnym oczom. Na scenie „The Voice of Poland” zaśpiewała bliska mu osoba
  5. Dzisiaj rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Wygląd jej grobu po 5 latach przyprawia o dreszcze

źródło: mamadu

 

Następny artykuł