Mama uczyła swojego syna jeździć samochodem. Chwilę potem zginęła w tragicznych okolicznościach

Mama uczyła swojego syna jeździć samochodem. Chwilę potem zginęła w tragicznych okolicznościach

Mama chciała, by jej syn potrafił dobrze jeździć samochodem, dlatego zabrała go na krótką przejażdżkę. Nie podejrzewała, że to popołudnie było jej ostatnim. Chłopak próbował ją ratować, jednak bezskutecznie.

Mama uczyła swojego syna jeździć samochodem. Bawili się naprawdę świetnie, jednak niespodziewanie doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Choć oboje byli pewni, że za chwilę zapomną o całej sprawie, szybko wydarzyło się coś, czego bliscy kobiety nie będą w stanie zapomnieć do końca życia. Zginęła na oczach swojego syna. 

Mama uczyła syna prowadzić. Chwilę potem zginęła w tragicznych okolicznościach 

Wszystko miało miejsce w piątek w Stanach Zjednoczonych w stanie Wisconsin. 46-letnia Tracy Smith udała się wówczas ze swoim 17-letnim synem na krótką przejażdżkę by nauczyć go jeździć samochodem. Zupełnie nic nie zwiastowało tragedii, która wydarzyła się już po chwili. 

Niespodziewanie doszło do spięcia między kobietą a 35-letnim kierowcą innego auta. Wszystko przez drobny wypadek drogowy. 46-latka była przekonana, że szybko uda jej się dojść do porozumienia z młodszym mężczyzną, dzięki czemu unikną interwencji policji i dalszych, zbędnych formalności. By móc z nim spokojnie porozmawiać wysiadła z samochodu. 35-latek był wściekły, jednak nikt nie podejrzewał, że zrobi coś takiego. Nagle wyjął pistolet i na oczach 17-latka strzelił do Tracy. Chłopak był przerażony, jednak miał świadomość czasu, który w tym przypadku miał ogromne znaczenie. Zabrał mamę do szpitala, ale jej życia nie udało się uratować.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Sprawca zatrzymany. Rodzina nie może uwierzyć w potworną tragedię 

Choć sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia, policji szybko udało się go pochwycić i odprowadzić do aresztu, gdzie zaczeka do poznania ostatecznego wyroku. Nie wykluczone, że za morderstwo może nawet dostać dożywocie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Podczas spaceru w lesie mężczyzna zobaczył łamiący serce widok. Pies był przywiązany metolową linką do drzewa, umierał

2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować

W tym czasie bliscy Smith nie potrafią uwierzyć w tragedię, jaka na nich spadła. Syn 46-latki jest zupełnie załamany i nie potrafi wymazać z pamięci wstrząsającego widoku. Co więcej, ojciec kobiety ciepło wspomina swoją córkę podkreślając, jak wspaniałą i pomocną była kobietą. Mężczyzna nie jest w stanie uwierzyć w jaki sposób Tracy zginęła. Nie wie, dlaczego ktoś mógł dopuścić się tak potwornego czynu i to na niewinnej kobiecie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niespodziewany zwrot wydarzeń ws. 500 plus. Młode matki znalazły sposób, żeby masowo pomnażać pieniądze
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 8-letnia panna młoda zmarła podczas nocy poślubnej
  4. Rodzina królewska zawsze zabiera w podróż własną krew. Właśnie ujawniono dlaczego
  5. Ranna kobieta czekała na pomoc, zamiast tego została jeszcze bardziej skatowana. Dramat we wrocławskim szpitalu

Źródło: metro.co.uk 

Następny artykuł