Mama siedziała na stołówce. W tym czasie stała się tragedia, jej dziecko jest w śpiączce

Mama siedziała na stołówce. W tym czasie stała się tragedia, jej dziecko jest w śpiączce Źródło: unsplash.com/Daan Stevens

Mama spotkała się z prawdziwą tragedią. Być może do końca życia nie wybaczy sobie tego, że nie dopilnowała swojego dziecka - podczas gdy spędzała czas na stołówce, jej pociecha była sama w pokoju. To, co się stało, powinno być ostrzeżeniem dla reszty rodziców.

Mama chciała tylko dobrze spędzić czas ze swoim maluchem, ale nie mogła przewidzieć tego, że stanie się tragedia. Nieupilnowany maluch ostatecznie trafił do specjalistycznego szpitala w stolicy województwa - sprawa wygląda naprawdę poważnie.

Mama spędzała czas na stołówce, a dziecko wypadło z balkonu

Cała rodzina: mama, tata i 6-letnie dziecko, wybrała się do ośrodka agroturystycznego mieszczącego się w województwie świętokrzyskim w Korytnicy, około 50 km od centrum Kielc. Miał być to weekend spędzony na błogim wypoczynku, a skończyło się na poważnej wizycie w szpitalu. Podczas, gdy mama spędzała czas na stołówce, a tata znajdował się na terenie ośrodka, dziecko zostało samo w wynajętym pokoju.

6-letni chłopiec około 14:30 postanowił wyjść na balkon. Tragedia rozegrała się momentalnie: być może chłopiec wspiął się na barierkę, być może za mocno się wychylił. Wysokość dla dorosłego człowieka nie była zbyt duża: pokój znajdował się na 1. piętrze, jednak dla małego dziecka mogła to być prawdziwie zabójcza odległość od ziemi.

Dziecko zostało przetransportowane do szpitala śmigłowcem LPR. Jest w śpiączce

Nie wiadomo, ile czasu chłopiec leżał pod balkonem. Wiadomo, że znalazło go inne dziecko, 9-letni uczestnik obozu jeździeckiego, który był organizowany w ośrodku. Mama, która w dalszym ciągu spędzała czas na stołówce, została natychmiast poinformowana o wypadku. Te same informacje przekazano ojcu dziecka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Natychmiast zostały wezwane potrzebne służby, które udzieliły pomocy dziecku. Mimo, że 6-latek został znaleziony pod balkonem przytomny i reagował na polecenia ratowników, został wprowadzony lekami w stan śpiączki farmakologicznej. Po tym działaniu można było przetransportować go śmigłowcem LPR do szpitala w Kielcach.

Dzisiaj grzeje: 1. Tata zabrał 3-letnią córkę. Znaleźli ją zgwałconą i bez głowy
2. Masz mieszkanie w bloku? 12 milionów Polaków dostanie pieniądze od rządu

Policja, która przyjechała na miejsce, obejrzała miejsce zdarzenia, udokumentowała wszelkie możliwe ślady oraz rozpytała możliwych świadków. Mama i tata chłopca do tej pory są w zbyt wielkim szoku, by funkcjonariusze mogli z nimi porozmawiać na temat zdarzenia. Na tę chwilę oboje zostali przebadani alkomatem: w chwili wypadku byli trzeźwi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wnuczka znanego aktora TVP zmaga się z nieuleczalną chorobą. ”Człowiek o tej chorobie nic nie wie, dopóki się z nią nie zetknie”
  2. Nie żyje legendarny aktor "Złotopolskich". Tysiące Polaków pogrążyło się w żałobie
  3. Polsat poinformował o koszmarnych wydarzeniach za granicą. 9 osób zamordowanych, 26 rannych
  4. Złodzieje okradli żonę gwiazdora. "Niewybaczalny grzech", nie wiedzą z kim zadarli
  5. Magda zauważyła dziwne zachowanie swoich sąsiadów. Gdy poszła w odwiedziny, odkryła ich najintymniejszy sekret

Źródło: RMF24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News