Wstrząsające doniesienia o mamie Madzi. W końcu musiało dojść do podobnej sytuacji

Wstrząsające doniesienia o mamie Madzi. W końcu musiało dojść do podobnej sytuacji Źródło: East News/Maciej Gillert

Mama Madzi za pozbawienie swojej córki życia otrzymała wyrok 25 lat pozbawienia wolności. Kobiety nienawidziła cała Polska, wytykano jej tuszowanie sprawy, matactwo, a potem bezduszne pozbycie się i ukrycie półrocznej córki. Winna na własnej skórze przekonała się, że jej życie nie będzie spokojne.

Mama Madzi nadal jest na celowniku wszystkich mediów - wszystko przez zbrodnię, której dopuściła się w 2012 roku. Rewelacje z więzienia mogą niektórymi wstrząsnąć, jednak prędzej czy później musiało dojść do podobnej sytuacji. Strażnicy mieli pełne ręce roboty.

W więzieniu miała zapewnioną ochronę

Katarzyna W. za zabicie córki została skazana na 25 lat więzienia. Początkowo wyrok odsiadywała w zakładzie karnym w Krzywańcu, przebywała wtedy na oddziale zamkniętym. Jedna z osadzonych, Justyna, wyznała dziennikarzom Wirtualnej Polski, co działo się za kratkami. Katarzynie W. groziło niebezpieczeństwo na każdym kroku, wszędzie poruszała się sama lub z ochroniarzami. Mimo tego dochodziło do incydentów.

- Ona siedziała na ochronkach, na zamku. Była w celi trzyosobowej z dziewczynami z podobnymi artykułami. Zawsze jak wychodziła na spacer to sama, bez innych osadzonych, tylko z oddziałowymi. Gdzie nie szła, miała ochronę - opowiada Justyna. Wszystko przez medialny charakter sprawy, a kobiety przebywające w więzieniu nie mogły jej wybaczyć popełnionych czynów.

Mama Madzi była na celowniku pozostałych więźniarek

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pozostałe więźniarki za wszelką cenę chciały nawiązać kontakt z Katarzyną W. i stanąć z nią oko w oko. Zależało im na tym, by zniszczyć psychicznie mamę Madzi, dlatego wprowadzały w życie różne plany, które z mniejszym lub większym skutkiem udawało im się realizować.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalna wiadomość dla wszystkich klientów banku PKO BP. Zawieszono jedną z najważniejszych usług do odwołania

2. Wczesne objawy raka jelita grubego. Szybkie rozpoznania zwiększa szanse na wyleczenie

- Dowiadywały się, kiedy będzie wychodziła z celi i szła do lekarza, na spacerniak. Żeby ją tylko spotkać, przejść obok. Raz jedna plunęła jej w twarz. Byłam tego świadkiem. Ta dziewczyna, mówiłyśmy na nią Łobuziara, ona z izolatek wychodziła tylko na chwilę, bo wiecznie w nich była. Na spacer szłyśmy, podbiegła do niej i splunęła jej w twarz. Kapelan złapał tę Łobuziarę za ramię, odwrócił i strzelił jej w pysk - opowiadała Justyna Wirtualnej Polsce.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prosty sposób na odstraszenie much z domu. Wystarczy wymieszać ze sobą dwa składniki
  2. Potworny nokaut na gali boksu. Nieprzytomny zawodnik aż wypadł za liny (WIDEO)
  3. Nagrał niebywały moment, gdy piorun uderzył w budynek sądu. Widok wywołuje ciarki i zapiera dech jednocześnie
  4. Michał Wójcik z Ani Mru-Mru błaga o pomoc. Nowotwór zaatakował niespodziewanie, liczy się czas
  5. KNF wydało pilne strzeżenie dla wszystkich Polaków. Muszą koniecznie uważać zwłaszcza na 3 firmy
  6. Andrzej Duda chce zmian w konstytucji. Chodzi o zapis o adopcji przez pary jednopłciowe

Źródło: Wirtualna Polska

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News