Mama z synem
Policja
Monika Majko - 3 Listopada 2020

Mama szła z synem za rękę. Nagle zrobiła niewyobrażalną rzecz, nagranie z polskiego miasta tylko dla wytrwałych

Mama zrobiła swojemu dziecku niewiarygodną rzecz, wszystko zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu. Sprawą natychmiast zajęła się policja.

Mama szła z synem za rękę, nagle zrobiła coś wstrząsającego. Zdarzenie w polskim mieście zarejestrował uliczny monitoring, a sprawą natychmiast zajęła się policja. Mieszkańcy południowej Polski nie mogą uwierzyć w to, co sie wydarzyło.

Mama zrobiła swojemu dziecku wstrząsającą rzecz

Policjanci z Sosnowca prowadzili intensywne poszukiwania kobiety, która w poniedziałek 2 listopada br. około godziny 22:00 w centrum miasta na Placu Stulecia, popularnie zwanym "Patelnią", pozostawiła 3,5-letniego chłopca. Dziecko było czyste i zadbane, zdezorientowanym chłopcem zainteresowała się przechodząca tamtędy mieszkanka miasta.

Pilne: Morawiecki na żywo powiedział, co z Sylwestrem. Odpowiedź zaskoczyła wszystkich obecnychPilne: Morawiecki na żywo powiedział, co z Sylwestrem. Odpowiedź zaskoczyła wszystkich obecnychCzytaj dalej

Przechodząca niedaleko Placu Stulecia kobieta zauważyła zdezorientowanego malucha w pobliżu pomnika i natychmiast podeszła do małego dziecka pozostawionego bez opieki. Kiedy nie udało jej się znaleźć opiekunów chłopca, powiadomiła policję.

Z wczesnych ustaleń policjantów wynikało, że kobieta, która pozostawiła chłopca bez opieki w centrum miasta może być jego matką. Funkcjonariusze poinformowali, że poszukiwana przyjechała wraz z dzieckiem do centrum Sosnowca tramwajem linii 21, jadącym z Dąbrowy Górniczej przez Będzin. Z przystanku skierowała się do przejścia podziemnego przy dworcu, a następnie wyszła z synem na Plac Stulecia, tuż koło pomnika Jana Kiepury.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćRodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćCzytaj dalej

Mama porzuciła 3,5-letniego chłopca w centrum Sosnowca

Następnie kobieta puściła chłopca i szybko wsiadła do autobusu, pozostawiając dziecko samo na ulicy. Policjanci podjęli decyzję o publikacji wizerunku chłopca i jego domniemanej mamy, który zarejestrował monitoring miejski. Dzięki pomocy mieszkańców Sosnowca, szybko ustalili tożsamość poszukiwanej oraz dziecka.

W zaledwie kilka minut po publikacji wizerunku, do służb napłynęły informacje, dzięki którym ustalono tożsamość zarówno matki, jak i dziecka. Teraz funkcjonariusze przeprowadzają szereg czynności, mających na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

Dzisiaj grzeje:

1. Fatalne wiadomości dot. salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Niektóre z nich muszą zostać zamknięte od zaraz

2. Anna Lewandowska właśnie podzieliła się radosną nowiną. „Już nie mogę się doczekać”

3. Nie żyje uwielbiany gwiazdor Polsatu. Miał tylko 31 lat

Dopiero po ustaleniu szczegółów zdarzenia prokurator i sąd będą mogli zdecydować o dalszym toku postępowania w tej sprawie. Policjanci chcą poznać przyczyny szokującego zachowania kobiety, która w centrum miasta porzuciła swojego 3,5-letniego syna.

Policjanci z Sosnowca podziękowali wszystkim internautom za ich błyskawiczną pomoc w ustaleniu tożsamości kobiety oraz porzuconego dziecka. Funkcjonariusze słowa podzięki skierowali również do mieszkanki miasta, która zareagowała widząc pozostawionego bez opieki chłopca.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Przerażony pies prawie rok chował się pod śmietnikiem. Nie dawał się nikomu dotknąć
  3. Tragiczne informacje obiegły świat. Nie żyje wybitny trener, doprowadził do złota mistrzostw świata i olimpiady
  4. Stan był bardzo ciężki, lekarze robili co w ich mocy. Media obiegła właśnie wieść o stanie zdrowia męża Anny Dymnej
  5. Najbardziej niebezpieczny objaw Covid-19. Gdy go masz, natychmiast szukaj pomocy
  6. Media obiegły niepokojące doniesienia nt. 500 plus. Minister postawił sprawę jasno
  7. Naukowcy zaobserwowali przerażające zjawisko. Czarna dziura rozerwała całą gwiazdę, nie do uwierzenia
  8. Premier podał datę ważnego wydarzenia. Ruszyła kolejna edycja wsparcia finansowego dla miliona Polaków
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Wprost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News