Wzięła na ręce nowo narodzoną córeczkę. Mama spojrzała na jej klatkę piersiową i zrozpaczona zalała się łzami

Wzięła na ręce nowo narodzoną córeczkę. Mama spojrzała na jej klatkę piersiową i zrozpaczona zalała się łzami Źródło: .

Każda mama chce, aby jej dziecko było zdrowe i szczęśliwe. W tym wypadku, kiedy kobieta spojrzała na klatkę piersiową swojej nowo narodzonej córeczki zalała się łzami. Zobaczyła straszną rzecz.

Przyszła mama na wieść, że spodziewa się dziecka, cieszy się z tego faktu, ale często także obawia się, że nie podoła tej jakże odpowiedzialnej roli. W końcu to od niej będzie zależało życie człowieka, który za kilka miesięcy przyjdzie na świat. Niestety, niekiedy zdarzają się sytuacje, których nie sposób przewidzieć.

Niemal każda kobieta podczas ciąży przechodzi przez bardzo podobną drogę, która w zależności od przypadku może się nieznacznie różnić. Jednak moment, w którym po raz pierwszy bierze na ręce swoje dziecko, jest dla niej niesamowitą chwilą, którą pamięta się do końca życia. W tym wypadku radość wymieszała się ze łzami przerażenia.

Kiedy mama spojrzała na klatkę piersiową swojej córki, zalała się łzami

Czasem u dzieci mogą się pojawić wady wrodzone, które niejednego mogą przerazić. Tak też było i w tym wypadku. Mała Hamleta przyszła na świat w Indiach, a jej rodzice, Prem Kumari i Arvind Patel, nie mieli pojęcia, że ich córeczka cierpi na poważną wadę wrodzoną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszystko wyjaśniło się podczas porodu, ponieważ okazało się, że serce dziewczynki położone jest poza jej klatką piersiową i jest przykryte jedynie cienką warstwą skóry. Jest to niezwykle niebezpieczne, ponieważ nawet najmniejszy uraz może oznaczać dla dziewczynki śmierć. Gdy matka zobaczyła, jak wygląda klatka piersiowa jej córeczki, zaczęła płakać z obawy o jej los.

Z tego też względu mama dziewczynki nie mogła jej zabrać ze sobą do domu. Dziecko zostało natychmiast przetransportowane do specjalistycznej kliniki w New Delhi, gdzie czeka je seria poważnych i skomplikowanych operacji, dzięki którym serduszko powinno się znaleźć we właściwym miejscu.

Dzisiaj grzeje: 1. Podczas spaceru w lesie mężczyzna zobaczył łamiący serce widok. Pies był przywiązany metolową linką do drzewa, umierał
2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować 

Jednak do tego czasu dziewczynka musi pozostać pod opieką specjalistów, którzy zadbają o to, aby jej zdrowiu i życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo. Miejmy nadzieję, że wszystkie zabiegi zakończą się powodzeniem i dziewczynka niedługo wróci do swojej mamy i całej rodziny, która nie może się już doczekać jej powrotu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chore podwyżki za wywóz śmieci. Masz rodzinę? Zapłacisz dodatkowo 1728 złotych
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 8-letnia panna młoda zmarła podczas nocy poślubnej
  4. Rodzina królewska zawsze zabiera w podróż własną krew. Właśnie ujawniono dlaczego
  5. Ranna kobieta czekała na pomoc, zamiast tego została jeszcze bardziej skatowana. Dramat we wrocławskim szpitalu

źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News