Z niebieskiego Volvo wysiada mężczyzna i czule wita się z pieskiem. To Kamil Durczok!

Z niebieskiego Volvo wysiada mężczyzna i czule wita się z pieskiem. To Kamil Durczok! Źródło: youtube/Gazeta Trybunalska

Mama Kamila Durczoka na pewno ucieszyła się, gdy ponownie zobaczyła swojego syna. Dziennikarz jeszcze niedawno przebywał w areszcie, teraz przyjechał zabrać swojego psa. Moment ich spotkania to wyjątkowo miła chwila.

Mama Kamila Durczoka miała ostatnio sporo powodów do zmartwień. Jej syn spowodował wypadek prowadząc auto pod wpływem alkoholu - sprawa obiegła całą Polskę, a znany dziennikarz pozostał w ogniu krytyki mediów. Wygląda na to, że były pracownik TVN postanowił trochę odpocząć od medialnego zgiełku.

Mama Kamila Durczoka martwiła się o syna. Dziennikarz przyjechał w odwiedziny

Fotoreporterzy zauważyli, że pod domem matki dziennikarza pojawił się luksusowy SUV Volvo XC90 w kolorze niebieskim. Po chwili wysiadł z niego nie kto inny jak sam Kamil Durczok. Jednak na szczęście nie on prowadził auto, gdyż najprawdopodobniej zostało mu odebrane prawo jazdy po wykryciu przez policję, że prowadził pod wpływem alkoholu. Pod rodzinny dom dziennikarza odwiózł go prawdopodobnie znajomy lub wynajęty szofer.

Dziennikarz opuścił areszt dzięki poręczeniu majątkowemu wysokości 15 tysięcy złotych. Nałożono na niego zakaz opuszczania kraju do czasu rozwiązania sprawy oraz dozór policyjny. Opuszczenie tymczasowego aresztu przez Kamila Durczoka wzbudziło wiele głosów oburzenia - prokuratura złożyła w tej sprawie zażalenie, kwestionując decyzję o zwolnieniu byłego pracownika TVN.

Radosne spotkanie po rozłące. Kamil Durczok czule witał się ze swoim psem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy Kamil Durczok wysiadł z auta, podszedł przywitać się ze swoim ukochanym psem - owczarkiem niemieckim Dymitrem. Zwierzę było w BMW X6 dziennikarza w momencie wypadku, a po wydarzeniu zostało odstawione przez służby do schroniska. Z placówki odebrał Dymitra znajomy Kamila i odwiózł go do jego matki, która zajmowała się pieskiem pod nieobecność dziennikarza.

Ostatnio dni dla byłego prezentera "Faktów" były naprawdę trudne. W oficjalnym oświadczeniu dla mediów powiedział, że jest w złym tanie psychiczny i bardzo żałuje, oraz przeprasza za swoje błędy. Być może spotkanie z mamą oraz ukochanym pupilem pozwoli odnaleźć spokój ducha Kamilowi Durczokowi.

  1. Uwielbiany aktor M jak miłość ma poważne problemy z alkoholem. Przez długi czas mieszkał na ulicy
  2. Bracia Golec unikają TEGO tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po nich nie spodziewał!
  3. Nawet kilkaset złotych więcej dla emerytów. Ale nie dla wszystkich
  4. Agnieszka zgodziła się na oświadczyny. Ale jest jej niedobrze na samą myśl, że ma być jego żoną
  5. Tańczyła ze Sławomirem w "Tańcu z gwiazdami". Nie uwierzycie w to, co będzie teraz robić
  6. "Rzuciłem palenie, nie jestem abstynentem". Duda o nałogach w Polsat News

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu