Tragiczna śmierć. Donald Tusk składa kondolencje

Tragiczna śmierć. Donald Tusk składa kondolencje Źródło: YouTube - Onet News

Mama jednego z najbardziej znanych polityków zmarła, w związku z czym zareagować postanowił sam Donald Tusk. Były premier złożył oficjalne kondolencje. Pojawiły się one w mediach społecznościowych.

Mama polityka, należącego do grona najbardziej znanych parlamentarzystów, zmarła. Donald Tusk nie chciał być obojętny w obliczu dramatu jednego ze swoich najbliższych przyjaciół. Postanowił szybko zareagować i złożył bliskiej osobie kondolencje przez media społecznościowe. Pod jego słowami zaczęli podpisywać się również inni internauci, którzy wyrażali swój żal po odejściu osoby bliskiej politykowi.

Dziś dowiedzieliśmy się, że Paweł Graś stracił matkę. Donald Tusk blisko przyjaźni się ze znanym politykiem, w związku z czym uznał, że nie może nie wesprzeć go w bardzo trudnym momencie. Zachowanie byłego premiera znalazło poparcie wśród internautów, którzy zaczęli dołączać się do kondolencji i okazywać swoje wsparcie wobec Pawła Grasia.

Mama przyjaciela Donalda Tuska zmarła

- Pawłowi Grasiowi wyrazy najserdeczniejszego współczucia z powodu śmierci Mamy. Trzymaj się, Przyjacielu - napisał na Twitterze Donald Tusk, zwracając się bezpośrednio do jednego ze swoich bliskich współpracowników.

Graś przez wiele lat pracował z Tuskiem, jeszcze w czasach pracy byłego premiera w Polsce. Wówczas pełnił funkcję rzecznika prasowego jego rządu.

Po wyjeździe Tuska do Brukseli, Graś objął nowe stanowisko, stając się starszym doradcą do spraw komunikacji z Parlamentem Europejskim. Dzięki temu wciąż mógł utrzymywać bliski kontakt z jednym z najważniejszych polskich polityków. 

Mama Pawła Grasia nie żyje

- Mi też niedawno zmarła mama... Panie Pawle, proszę się trzymać. Jesteśmy z Panem - pisze jedna z internautek, która twierdzi, że niedawno przeżyła to samo i doskonale rozumie ból, jaki obecnie czuje jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich parlamentarzystów.

- Bardzo ładny gest, Panie Premierze. Wyrazy współczucia - dodaje mężczyzna, który również skomentował najnowszy wpis Donalda Tuska w mediach społecznościowych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W ostatnich latach Paweł Graś był zastępcą sekretarza generalnego Platformy Obywatelskiej. Po odejściu Tuska do Brukseli zrobiło się o nim nieco ciszej, bowiem nie pełnił już funkcji rzecznika, jednak wciąż może cieszyć się rozpoznawalnością wśród milionów Polaków, którzy śledzą wydarzenia na scenie politycznej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  2. Żony Braci Golec to prawdziwe góralskie piękności. Nie uwierzycie, jak wyglądają ukochane słynnych braci
  3. Jest oficjalne oświadczenie prawników ws. informacji o rozwodzie Kate i Williama
  4. Mąż dowiedział się, że żona go zdradza. Poniżył kobietę w najgorszy możliwy sposób
  5. Anja Rubik przyszła na imprezę Vogue z całkiem nagimi piersiami. Tak, CAŁKIEM nagimi
  6. Wakacje zamieniły się w piekło, 6 osób nie żyje, 190 rannych. Porażające informacje TVN

Źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News