13-latka wpadła do pokoju rodziców krzycząc z bólu. Widok na jej szyi był przerażający, mama nie umiała jej pomóc

13-latka wpadła do pokoju rodziców krzycząc z bólu. Widok na jej szyi był przerażający, mama nie umiała jej pomóc Źródło: .

Mama wraz z córką przeżyły najgorszy koszmar w swoim życiu. Dziecko krzyczało z bólu dotykając szyi, a rodzic nie umiał jej pomóc w żaden sposób. Cały dramat wydarzył się przez niepozorną błahostkę.

Mama przestraszyła się, gdy w nocy córka nagle z okrzykiem bólu i rozpaczy wpadła do sypialni rodziców. Nie mogła uwierzyć w to, co widzi. Niestety w żaden sposób nie mogła ulżyć jej w cierpieniach, a winna za wszystko była błahostka. 

Mama chciała dobrze dla swojego dziecka

Jackie Fredro postanowiła zrobić prezent swojej ukochanej córce i na święta Bożego Narodzenia chciała kupić jej coś, co ją ogromnie ucieszy, a zarazem ułatwi kontakt, gdy będzie poza domem. Padło oczywiście na telefon komórkowy, który miał służyć wymianie informacji między matką a córką. 13-letnia Gabbie była niesamowicie szczęśliwa i nic nie zwiastowało zbliżającej się tragedii.

- Prawda jest taka, że kupiliśmy Gabbie telefon, aby mieć z nią kontakt, gdy wraca do domu z zajęć. Chcieliśmy wiedzieć, że jest bezpieczna - mama wspomina, że zależało jej na posiadaniu jakiejś kontroli nad córką i pozbyciu się zmartwień.

Telefon był tak wymarzoną rzeczą, że Gabbie ani myślała rozstawać się z nim nawet podczas snu. Nie raz zasnęła ze smartfonem w ręce lub zagubionym gdzieś w pościeli. Rodzice nie przypuszczali nawet, że doprowadzi to do tragedii.

Przerażające krzyki i płacz

Pewnego dnia doszło do czegoś przerażającego. 

- Pewnej nocy usłyszeliśmy przerażające krzyki córki. Chwilę później wpadła do naszego pokoju, trzymając się mocno za szyję i histerycznie płacząc. To był przerażający widok. Obserwowałam swoją córkę i nie miałam pojęcia, jak mam jej pomóc. Dopiero po kilku minutach była w stanie mi powiedzieć, co się wydarzyło - relacjonuje nadal poruszona mama 31-latki.

Okazało się, że Gabbie usnęła z ładującym się telefonem. Gdy ten dotknął łańcuszka na szyi, przez metal przeszedł prąd powodując bolesne oparzenia drugiego stopnia na całej szyi dziewczynki, nic więc dziwnego, że przybiegła z płaczem do sypialni rodziców. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ


 Takie historie należą do rzadkości i przy obecnej budowie smartfonów zdarzają się jedynie kilka razy w roku. Oczywiście marce, która wyprodukowała telefon jest niezmiernie przykro, że doszło do takiej sytuacji i dziewczynka została oszpecona. Zadeklarowali, że wymienią urządzenie, a także pokryją wszelkie koszty związane z leczeniem, jednak problemem dziecka jeszcze wiele lat może być bolesna trauma. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: Makabryczne odkrycie na dnie jeziora. Znaleziono ciało 24-letniej gwiazdy sportu
  2. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  3. Po to się tyle czasu odchudzała. Karolina Szostak pokazała się w bikini na jachcie, coś obłędnego
  4. Okropne informacje dla fanów Barw Szczęścia. Iwona Pyrka śmiertelnie chora
  5. Zmarł 2-latek przygnieciony do ściany i zmiażdżony. Tragiczne informacje Polsatu
  6. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem

Źródło: Polubione

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News