Dziecko umarło w wielkim bólu. Mama z przyjacielem dokonali dekapitacji 8-miesięcznej Hani

Dziecko umarło w wielkim bólu. Mama z przyjacielem dokonali dekapitacji 8-miesięcznej Hani Źródło: vkontakte

Mama w raz z przyjacielem rodziny dokonała okrutnej, wychodzącej poza wszelkie wyobrażenia zbrodni. Gdy tata wrócił do domu, ujrzał widok, którego nie będzie mógł wymazać z pamięci.

Mama została w domu jedynie ze swoją 8-miesięczną córką, Hanią pod opieką. Zaprosiła do domu przyjaciela rodziny, zaczęli pić alkohol. Finał był tragiczny, gdy ojciec dziecka wrócił do domu, był załamany.

Mama dopuściła się ohydnej zbrodni na swoim dziecku

Do tej przerażającej zbrodni na niewinnym dziecku doszło na Białorusi. 26-letnia Natalia K. mając 8-miesieczną córkę pod opieką, spożywała alkohol wraz z 49-letnim Viktarem Sergielem. Gdy ojciec dziecka, Leonid wrócił do domu, zastał swoją pociechę martwą, w kałuży krwi z odciętą głową. Mężczyzna był przerażony, ale natychmiast wezwał służby.

Policja zatrzymał matkę dziecka oraz jej przyjaciela. Późniejsze śledztwo wykazało, że Hanię przed śmiercią brutalnie pobite, a ostatecznego morderstwa dokonano nożem kuchennym. Sprawcy mieli to zrobić dlatego, że dziecko głośno krzyczało i płakało, w ten sposób chcieli je "uciszyć".

Bezlitosna kara dla matki i jej wspólnika w zbrodni

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oboje zostali skazani na najwyższy wymiar kary, jakie przewiduje białoruskie prawo. Matka dziecka została skazana na 25 lat więzienia, co dla kobiety jest najwyższą, przewidzianą karą. Natomiast jej przyjaciela skazano na karę śmierci, wykonywaną poprzez strzał głowę. Od wyroku się odwołano, ale Sąd Najwyższy w Brześciu podtrzymał wyrok instytucji niższej instancji.

Dzisiaj grzeje: 1. Mocne słowa polskiego podróżnika ws. koronowirusa z Chin. "Pewne jest, że zagrożenie dotrze także do nas"
2. Niestety, nagła śmierć zabrała wybitnego profesora. Zostanie zapamiętany za swoje zasługi

Kobieta trafiła na 25-letni wyrok do kolonii karnej. Natomiast jej wspólnik w zbrodni, trafi na egzekucję, zostaną mu zasłonięte oczy, a strzał zostanie oddany w tył głowy. Od powstania niezależnej Białorusi wykonano blisko 400 egzekucji. Od lat o zmiany w tej materii walczą organizacje zajmujące się prawami człowieka oraz Unia Europejska. Jak na razie bez skutku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. W sieci pojawiły się wstrząsające zdjęcia z domu opieki. Nie mieści się w głowie, jaka rzecz dzieje się ze schorowaną 80-latką
  4. Genialny trik na rozpoznanie prawdziwego miodu. Potrzebujesz tyko szklanki z wodą, aby poznać, czy nie zostałeś oszukany
  5. Nagle podczas porodu z kobietą stała się porażająca rzecz, natychmiast chwycono aparat. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach [ZDJĘCIE]

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News