Kiedy Helena usłyszała, jak jej syn śpiewa kołysankę, oblał ją zimny pot. Natychmiast zawiozła go na grób prababci

Kiedy Helena usłyszała, jak jej syn śpiewa kołysankę, oblał ją zimny pot. Natychmiast zawiozła go na grób prababci Źródło: Unsplash/Annie Spratt

Mama nie mogła uwierzyć w to, co usłyszała. Jej syn, który nie miał nigdy kontaktu z dawno zmarłą prababcią, śpiewał kołysankę, którą ona nie raz nuciła jej do snu. Postanowiła natychmiast zabrać go na jej grób. Reakcja dziecka przeszła jej wszelkie oczekiwania.

Mama małego chłopca postanowiła podzielić się z internautami niesamowitą historią, która ostatnio ją spotkała. Kobieta nigdy nie była przesądna, ale to, co jej się przydarzyło, nieco ją przestraszyło. Potwierdziło również przekonania wielu o tym, że dzieci są nieco bliżej zmarłych, niż dorośli.

Mama dawno nie słyszała piosenki, którą śpiewał jej syn

- Mieszkam z mężem w Holandii od ponad 20 lat. Ja jestem Polką, on Holendrem. W domu mówimy najczęściej po holendersku, czasami po angielsku. Mamy też 7-letniego synka, który ostatnio wywołał u nas dreszcze przerażenia - napisała Helena w poście na Facebooku, w którym opisała ostatnio swoje przeżycia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie spodziewała się, że podczas spokojnego rodzinnego wieczoru wydarzy się coś, co zjeży jej włos na głowie. To historia rodem z horroru, która w filmie zakończyłaby się dużo gorzej, niż w rzeczywistości.

- Oglądaliśmy z mężem film, a młody bawił się na dywanie. W pewnym momencie zaczął śpiewać po polsku. Śpiewał piosenkę, którą moja zmarła babcia śpiewała mi na dobranoc. Nie miał prawa jej znać, bo ja jej nigdy nie nuciłam, a jak wspomniałam, mój syn po polsku zna tylko kilka słów. Kiedy zapytaliśmy go o to, co to za melodia, powiedział, że tak mu przyszła do głowy - napisała przerażona mama.

Natychmiast wsadziła syna do samochodu i ruszyła na cmentarz

Helena postanowiła "dmuchać na zimne" i od razu ruszyła na cmentarz, na którym była pochowana prababcia jej syna. Chociaż musiała pokonać wiele kilometrów czuła, że musi to zrobić. Jak się okazało, intuicja dobrze jej podpowiedziała. Po wizycie, podczas której niby nie wydarzyło się nic wyjątkowego, jej syn przestał śpiewać dawną melodię.

Dzisiaj grzeje: 1. Piękna gwiazda PRL pochowana PÓŁ ROKU po śmierci. Miała 61 lat, podzieliła los Ireny Dziedzic
2. 21 lat młodszą dziewczynę trzyma na smyczy, jedzenie wrzuca jej do miski. Rodzina nie potrafi jej pomóc

Na temat tej sytuacji oraz wielu podobnych, które przydarzają się dzieciom i rodzicom na całym świecie, wypowiedział się ksiądz Sylwester. Egzorcysta nie podaje, z którą parafią jest związany, aby nie ściągać na siebie niepotrzebnie uwagi, ale przyznaje, że mimo tego, że ludzie zdają się oddalać od spraw nadprzyrodzonych, podobne sytuacje wciąż mają miejsce.

- Dusze naszych bliskich zmarłych, zgodnie z nauką Kościoła Katolickiego, mogą objawiać się w widzeniach i snach jako forma przestrogi lub pocieszenia dla żałobników. Zwykle są to duchy błąkające się po czyśćcu, potrzebujące modlitwy, żeby odkupić swoje winy i trafić przed oblicze Boga - skomentował ksiądz Sylwester.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szykują się OGROMNE zmiany w emeryturach. Zobacz, co czeka Twoje pieniądze
  2. Na pogrzeb Anny Jantar przyszło aż 40 tysięcy Polaków. To, jak wygląda jej grób dziś jest nie do uwierzenia
  3. Panna młoda wjechała do kościoła na wózku. Nagle przed ołtarzem stał się prawdziwy cud, wszyscy przecierali oczy ze zdumienia
  4. Gosia ma 6 lat, przeszła 16 chemioterapii i poparzyła przełyk setkami tabletek. Nowotwór wykańcza ją w zastraszającym tempie, rodzice błagają o pomoc
  5. To nagranie ma 6 milionów wyświetleń, internauci płaczą ze śmiechu. Ogromny pitbull przekrada się obok kotka, bo boi się go obudzić

źródło: wp

Następny artykuł