Straszne. Mamie puściły nerwy na 4-miesięczną córeczką, zabiła własne dziecko

Straszne. Mamie puściły nerwy na 4-miesięczną córeczką, zabiła własne dziecko Źródło: Unsplash/Ashley Schulze

Mama brutalnie znęcała się nad swoją 4-miesięczną córeczką. Kobieta nie potrafiła się nią odpowiednio zaopiekować i nadużywała alkoholu. Pewnego dnia puściły jej nerwy i zabiła swoje małe dziecko. Sąd właśnie wydał wyrok w tej bulwersującej sprawie.

Mama, która znęcała się nad swoją córeczką, została skazana przez sąd. 4-miesięczna dziewczynka trafiła do szpitala w Chorzowie 9 stycznia 2018 roku z poważnymi obrażeniami ciała. Niestety dziecko wkrótce zmarło. Jak się okazało dziewczynka przeżyła prawdziwy koszmar, który zgotowała jej własna matka.

Mama zdenerwowała się na córkę

Według ustaleń śledczych, feralnego dnia oskarżona zajmowała się nie tylko 4-miesięczną dziewczynką, ale także sześcioletnim chłopcem oraz dwuletnią córką. Razem z partnerem spożywała alkohol. W pewnym momencie zabrakło im wysokoprocentowych napojów, dlatego mężczyzna zdecydował się odwiedzić pobliski sklep monopolowy. W tym czasie w domu rozegrał się dramat. 

- Gdy oskarżony wyszedł do pobliskiego sklepu zakupić alkohol, młodsza córka oskarżonych z powodu głośnej muzyki zaczęła płakać. Matka dziecka próbował uspokoić dziewczynkę, a gdy ta nie przestała płakać, uderzyła ją w głowę, powodując poważne obrażenia głowy - podała Polsat News rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Katowicach Marta Zawada-Dybek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dopiero gdy jej 4-miesięczna córka straciła przytomność, kobieta zdecydowała się wezwać pogotowie. Służbom medycznym przekazała, że jej córka zadławiła się i dlatego potrzebuje pilnej pomocy. Lekarze natychmiast zauważyli, że dziecko jest ofiarą przemocy domowej i zdecydowali się powiadomić mundurowych. Niestety, na skutek obrażeń głowy dziewczynka zmarła  22 stycznia 2018 roku.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny wokalista. Zmarł po ciężkiej chorobie, opłakują go gwiazdy
2. Andrzej Duda przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje Bohater naszych czasów

Początkowo kobiecie postawiono zarzut powodowania ciężkiego uszkodzenia ciała, jednak po otrzymaniu dokładnej opinii biegłych z Zakładu Medycyny Sądowej, okazało się, że obrażenia głowy dziecka miały "charakter czynny". Wtedy też zmieniono zarzut na zabójstwo. Sąd właśnie uznał kobietę winną zarzucanego jej czynu. Najbliższe 25 lat życia dzieciobójczyni spędzi za kratkami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. REWOLUCJA w emeryturach! Świadczenie już nawet dla 53-latków
  2. Kaczyńskiemu puściły wszystkie hamulce. Jeszcze nikt w Polsce się na to nie odważył
  3. Żona nigdy miała nie poznać prawdy. Mężczyzna otworzył list od kochanki i zemdlał na oczach małżonki
  4. Rewolucyjny pomysł na paznokcie hybrydowe wywołuje zachwyt. Piorunujące psie motywy sprawiają, że pazurki są nieziemskie
  5. Niesamowite informacje dotyczące majątku po Zbigniewie Wodeckim. Żona podjęła decyzję

 

źródło: Polsat News

Następny artykuł