Mama rzuciła się z nożem na 1,5-roczne dziecko. Ujawniono nowe, odbierające mowę fakty

Mama rzuciła się z nożem na 1,5-roczne dziecko. Ujawniono nowe, odbierające mowę fakty Źródło: pxhere CC0 Domena publiczna

Mama 1,5-rocznego chłopca zadała mu kilkanaście ran nożem w szyję. 40-latka z Tych została już aresztowana i przesłuchana. Na jaw wyszły nowe, przerażające fakty w sprawie.

Mama została aresztowana na trzy miesiące po tym, jak w piątek jej 1,5-roczny syn trafił do szpitala z zagrożeniem życia. Dziecko było poranione nożem. Obecnie przebywa w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Na jaw wychodzą nowe, odbierające mowę fakty. 

Mama zadała dziecku rany na szyi. Chłopiec jest w śpiączce farmakologicznej

- To były rany szyi z przecięciem mięśni, z przecięciem naczyń oraz z bardzo niewielkim na szczęście uszkodzeniem tchawicy, w związku z czym były to rany bezpośrednio zagrażające życiu tego dziecka. Największym problemem była znacząca utrata krwi. Dziecko po przyjeździe było we wstrząsie, skrwawione, wymagało intensywnej transfuzji krwi na bloku operacyjnym - przekazał koordynator szpitala, Andrzej Bulandra. 

Na szyi chłopca znajdowały się dwie duże rany i 7 mniejszych. Dziecko od razu po przetransportowaniu do szpitala zostało zoperowane. Operacja trwała 1,5 godziny. Obecnie chłopiec przebywa na oddziale intensywnej terapii dzieci, lekarze utrzymują go w stanie śpiączki farmakologicznej. Jego stan jest określany, jako stabilny, ale ciężki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama przyznała się do zarzucanego czynu. Kobieta nie umiała podać powodu, dla którego zaatakowała dziecko

Matka 1,5-rocznego chłopca oskarżona jest o usiłowanie zabójstwa. Obecnie przebywa w 3-miesięcznym areszcie. Zgodnie z oficjalnymi informacjami jej przesłuchanie trwało kilkanaście godzin. Matka potwierdziła przebieg wydarzeń, jednak nie potrafiła wskazać przyczyny, dla której sięgnęła po nóż. Co więcej, wyszło na jaw, że w czasie zdarzenia w sąsiednim pokoju w mieszkaniu znajdowali się jej brat i matka. 

- Kobieta składała wyjaśnienia. W zasadzie przyznała się do popełnienia zarzucanego jej czynu usiłowania zabójstwa, natomiast w swoich wyjaśnieniach nie podała racjonalnych powodów wskazujących na motyw, na pobudki swojego zachowania - przekazała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Katowicach prok. Marta Zawada-Dybek.

Dzisiaj grzeje: 1. Z pozoru zwykłe 5 groszy może być warte ogromne pieniądze. Chodzi o jeden szczegół na monecie
2. Rafał Trzaskowski przekazał smutną wiadomość. Niestety, nie żyje wielki Polak
3. Zaskakujące słowa ministra Szumowskiego o obowiązku zakrywania ust i nosa. Nawet problemy z oddychaniem nie są wymówką

Zgodnie ze słowami rzeczniczki prokuratury niezbędna w sprawie będzie opinia psychiatryczna 40-letniej kobiety. Dziennikarze gazety "Fakt" w rozmowie z sąsiadką oskarżonej usłyszeli, że "trzech funkcjonariuszy nie mogło obezwładnić Angeliki, z ust toczyła się jej piana". Mama dziecka może usłyszeć wyrok skazujący na dożywotnie pozbawienie wolności. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szarpanina na planie „Top model”. Krupa i Wieniawa nagle zaczęły się kłócić, wszystko zarejestrowała kamera
  2. Szok. Wielka gwiazda nie zagra w Lidze Mistrzów. Piłkarz chce nagle zakończyć karierę, bo przyłapał żonę na zdradzie
  3. Niewiarygodne, jak nieuleczalna choroba zmieniła Boczka z "Kiepskich". Nie przypomina dawnego siebie
  4. Halina Młynkova w końcu ujawniła prawdę o swoim synu. Łzy same lecą z oczu
  5. Jesteś teraz lub wybierasz się na wesele? Fatalna informacja, możesz spodziewać się kłopotów
  6. Przypadkiem znaleźli dryfującą łódź. Zajrzeli do środka i zamarli, natychmiast wyciągnęli telefony
  7. Wypłacając pieniądze z bankomatu możesz się mocno zdziwić. Czekają duże zmiany przy wypłatach     
  8. Dlaczego Sekielski nagle chudnie? Podał lepszą niż wszystkie przepisy Gessler razem wzięte recepturę na zupę z buraka
  9. Niewiarygodne sceny w centrum Warszawy tuż przed godziną „W”. Tysiące osób było świadkami

Źródło: RMF FM

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News