Małopolska wstrząśnięta rodzinnym dramatem. Mama rzuciła się na syna z nożem

Małopolska wstrząśnięta rodzinnym dramatem. Mama rzuciła się na syna z nożem Źródło: pixabay/iklick/

Mama jak gdyby nigdy nic chwyciła za nóż i rzuciła się na swojego syna. Nastolatek był przerażony, ostatkiem sił usiekł przed matką. Śledczy zatrzymali kobietę oraz postawili jej zarzuty.

Mama, która zaatakowała własnego potomka, bez wątpienia poniesie konsekwencje. Bliscy rodziny wciąż nie potrafią zrozumieć, dlaczego doszło do tak potwornego zdarzenia i czym wówczas kierowała się kobieta. Nastolatek szybko trafił do szpitala, gdzie zajęli się nim lekarze. Śledczy prowadzą dochodzenie.  

Trudno w to uwierzyć. Mama rzuciła się na swojego syna z nożem 

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek w Brzeszczach pod Oświęcimiem. Rodzina, w której rozegrała się dramatyczna akcja, zdawała się spokojna i poukładana. Sąsiedzi relacjonują, że byli to poczciwi ludzie, a między nimi nigdy nie dochodziło do awantur. Ponadto funkcjonariusze są pewni, że w ich domu nigdy nie została odnotowana interwencja policji

Sugerując się zeznaniami sąsiadów, ciężko domyślić się, czym mogła kierować się kobieta. Wiadomo, że niespodziewanie chwyciła za nóż leżący na blacie i zaatakowała swojego syna, choć między nimi nie doszło uprzednio do kłótni czy nawet ostrzejszej wymiany zdań.

Mieszkanka Brzeszczy raniła 16-latka, jednak ten szybko wyrwał się z jej rąk i wybiegł z budynku. Nastolatek zawiadomił policję oraz pogotowie. Funkcjonariusze szybko zjawili się na miejscu, od razu zatrzymując kobietę, a następnie odwieźli ją do aresztu. Chłopak został przewieziony do szpitala, gdzie lekarze opatrzyli jego ranę. Obrażenia nie były poważne, dlatego szybko mógł opuścić placówkę i trafić po opiekę ojca. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Policja bada sprawę 

Śledczy od razu wszczęli postępowanie, zaczynając od przesłuchania kobiety. Wciąż jednak nie udało im się ustalić, dlaczego mama zaatakowała swojego syna. Podobno sytuacja między nimi nie była napięta, nie kłócili się ani byli zdenerwowani. Funkcjonariusze nie wykluczają, że mogło dojść do chwilowego załamania psychicznego, dlatego chcą dokładniej skupić się na stanie zdrowia kobiety. Na chwilę obecną wiadomo, że sprawczyni usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa. Dalsze fakty w sprawie pozwolą zadecydować, jakie konsekwencja poniesie matka nastolatka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lech Wałęsa ma powody do radości! Jeszcze nigdy nie był taki szczęśliwy! Gratulacje spływają do niego z całej Polski
  2. Nie żyje znany polski sportowiec. Zginął okrutną śmiercią. Osierocił czterech synów
  3. Wiktoria Gąsiewska szaleje bez stanika. Gorące zdjęcie gwiazdy Rodzinka.pl w sieci
  4. Uczestnik "Milionerów" kpił sobie z Urbańskiego. Chwilę później stał się pośmiewiskiem całej Polski
  5. Tragedia na festiwalu Jurka Owsiaka Pol'and'Rock. Nie żyje mężczyzna, policja w akcji
  6. Nagła, niespodziewana wiadomość wstrząsnęła fanami. Nie żyje gwiazda serialu "Przyjaciółki"

Źródło: fakt 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News