Dopiero co została mamą, a teraz jest już babcią. Jak to możliwe?

Dopiero co została mamą, a teraz jest już babcią. Jak to możliwe? Źródło: instagram.com siamusic

Mama dopiero niedawno przywitała swoje dzieci w domu, a dziś już jest babcią. Popularna wokalistka zszokowała wszystkich swoim wyznaniem - ma dwoje wnucząt.

Mama wyznała całą prawdę w jednym z wywiadów. Popularna wokalistka zszokowała fanów swoją historią. Gwiazda dopiero niedawno została mamą, a dziś jest już babcią bliźniaków. Wszystko wydarzyło się w ciągu ostatniego roku, fani się tego nie spodziewali.

Mama zaledwie po roku macierzyństwa została babcią

W wywiadzie dla youtubowego kanału Sirius XM popularna wokalistka Sia opowiedziała o swojej rodzinie. Jeszcze niedawno autorka takich przebojów jak "Chandelier", "Cheap Thrills" czy "Elastic Heart" deklarowała, że już do końca życia zostanie singielką. Gwiazda na polu miłosnym ma za sobą wyjątkowo traumatyczne doświadczenia, jeden z jej partnerów zginął w wypadku samochodowym. Po tym dramacie wokalistka przeżyła załamanie nerwowe i długo dochodziła do siebie.

Pomimo tego, gwiazda zapragnęła założyć rodzinę i rok temu adoptowała dwóch synów. Chłopcy maja obecnie 19 lat i są pochodzenia afroamerykańskiego. Teraz gwiazda wyznała, że jeden z nich został ojcem bliźniaków. To wydarzenie spowodowało, że zaledwie po roku macierzyństwa Sia została babcią.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sia pragnęła zostać mamą, nie spodziewała się, że wkrótce zostanie również babcią

Młodzi mężczyźni po osiągnięciu pełnoletniości musieli opuścić dom rodziny zastępczej, to własnie wtedy Sia przygarnęła ich do siebie. Wiadomości o tym, że jeden z nich wkrótce zostanie ojcem były dla niej ogromnym zaskoczeniem.

- Na początku byłam przerażona. Teraz już się uspokoiłam. Dzieci mówią do mnie "Nana" - wyznała Sia.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Kilkanaście pasażerów autokaru rannych, kłęby dymu. Trwa czarna seria na początek wakacji w Polsce

2. Przeżyli razem ponad pół wieku. Kiedy umierali, trzymali się za ręce

Wokalistka nie ukrywa również, że jej synowie mają za sobą trudną przeszłość i wciąż zmagają się z wieloma problemami i traumami. Sia przyznała, że dopiero po adopcji chłopców zrozumiała z jak wielkim wykluczeniem społecznym muszą sobie radzić na co dzień.

- Jestem zażenowana, że dopiero po adopcji dwóch synów, którzy są Afroamerykanami, zrozumiałam, przez co oni muszą na co dzień przechodzić - powiedziała wokalistka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Na COVID-19 zachorowali klienci Lidla
  2. Tragiczne informacje potwierdziły się. 24-letni trener zmarł nagle, powody jego śmierci mrozi krew w żyłach
  3. 200 tysięcy polskich dzieci nie dostanie jednak bonu turystycznego? Trwają prace nad poprawką, czas ucieka
  4. Mama publikowała zdjęcie z córką, w sieci rozpętała się burza. Kiedy się przyjrzała, nagle zrozumiała, wszystko przez 1 szczegół
  5. 22-latka wracała ze swojego ślubu. W jednym momencie musiała się zatrzymać, doszło do tragedii
  6. Ministerstwo Zdrowia wydało pilne oświadczenie. Polacy są zachwyceni „Super! Wreszcie nowoczesność”

Źródło: eDziecko

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News