Mama zrobiła zdjęcie umierającej córce. Kilka miesięcy później spojrzała na nie i zamarła

Mama zrobiła zdjęcie umierającej córce. Kilka miesięcy później spojrzała na nie i zamarła Źródło: Caters News

Mama z Wielkiej Brytanii musiała zmierzyć się z najgorszą tragedią, jaka może spotkać rodziców. Jej nastoletnia córka zachorowała na nowotwór, który w zawrotnym tempie wyniszczył jej organizm i doprowadził ją do śmierci. Ostatnie dni nastolatka spędziła w szpitalu, gdzie towarzyszyła jej kochająca mama. Kobiety robiły wszystko, żeby wspólne chwile były niezapomniane. Udało się - dziewczyna zostawiła swojej matce niesamowitą pamiątkę.

Sarah Danbury, szczęśliwa mama z Lincolnshire w Wielkiej Brytanii, przed kilkoma miesiącami przeżyła wielką tragedię. Jej córka, Amy, zaczęła czuć się znacznie gorzej, niż dotychczas. Gdy dotkliwe objawy nie ustępowały, mama postanowiła zabrać dziewczynę na badania. Gdy lekarze przeanalizowali stan zdrowia nastolatki, zamarli. Okazało się, że Amy zachorowała na nowotwór. Choroba była już w bardzo zaawansowanym stopniu rozwoju. Guz, który umiejscowił się w ciele nastolatki, był niezwykle złośliwy. Rokowania były jednoznaczne. Młoda dziewczyna nie miała prawie żadnych szans na przeżycie.

Mama zrobiła ostatnie zdjęcie umierającej córce

Dzień diagnozy był początkiem trudnej i długotrwałej walki o życie nastolatki. Lekarze zrobili wszystko, co w ich mocy, by uratować życie Amy. Niestety, wszystkie zabiegi okazały się bezskuteczne. Poprawy stanu zdrowia nie przyniosły również wyniszczające serie chemioterapii. Dziewczyna była prawdziwą wojowniczką, do ostatnich chwil wykazywała się ogromną determinacją i nigdy nie uroniła nawet łzy. Mimo tego, że brakowało jej sił do realizacji najprostszych czynności, wzięła nawet udział w ślubie matki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Niestety, wkrótce Amy odeszła. Mama przez kilka miesięcy nie była w stanie spojrzeć na zdjęcia, które zrobiła swojej córce podczas ostatniej wizyty w szpitalu. Gdy w końcu postanowiła przyjrzeć się ostatniej sesji zdjęciowej, przeżyła prawdziwy szok i zalała się łzami. Na jednej ze wspólnych fotografii dostrzegła niesamowity rozbłysk światła nad głową córki. Lśnienie nie było widoczne w momencie, w którym spędzały razem czas. Widoczne stały się dopiero na zdjęciach oglądanych po śmierci nastolatki.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Kilkunastu pasażerów autokaru rannych, kłęby dymu. Trwa czarna seria na początek wakacji w Polsce

2. Przeżyli razem ponad pół wieku. Kiedy umierali, trzymali się za ręce

Sarah wyznała, że to, co zobaczyła na ostatnim zdjęciu umierającej córki sprawiło, że odnalazła dawno utraconą wiarę w siły wyższe. Uważa, że ten niewielki szczegół był znakiem przekazanym jej przez anioły. Dzięki zdjęciu, jakie zrobiła Amy na chwilę przed śmiercią, mogła poczuć, że jej ukochane dziecko nigdy nie odeszło i pomimo tego, że nie jest już obok niej, cały czas pozostaje obecna w życiu mamy. Po tym fakcie Sarah w końcu odzyskała wewnętrzną równowagę i znalazła siłę do dalszego życia. 

Mama zrobiła zdjęcie córce

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Na COVID-19 zachorowali klienci Lidla
  2. Tragiczne informacje potwierdziły się. 24-letni trener zmarł nagle, powody jego śmierci mrozi krew w żyłach
  3. 200 tysięcy polskich dzieci nie dostanie jednak bonu turystycznego? Trwają prace nad poprawką, czas ucieka
  4. Mama publikowała zdjęcie z córką, w sieci rozpętała się burza. Kiedy się przyjrzała, nagle zrozumiała, wszystko przez 1 szczegół
  5. 22-latka wracała ze swojego ślubu. W jednym momencie musiała się zatrzymać, doszło do tragedii
  6. Ministerstwo Zdrowia wydało pilne oświadczenie. Polacy są zachwyceni „Super! Wreszcie nowoczesność”

Źródło: Gladwire

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News