Mama zmarła tuż po pogrzebie syna. Druzgocący rodzinny koszmar

Mama zmarła tuż po pogrzebie syna. Druzgocący rodzinny koszmar Źródło: wikipedia/kamil_porembinski/

Mama nie potrafiła poradzić sobie ze śmiercią ukochanego syna. Druzgoczące wydarzenia zupełnie ją przybiły i co więcej, przyniosły o wiele gorszy skutek. Kobieta zmarła dokładnie tego samego dnia, w którym miał odbyć się pogrzeb jej dziecka.

Jego mama zmarła na kilka chwil przed tym, jak ostatecznie miała pożegnać się ze swoim synem. Nikt nie spodziewał się, że w przeciągu zaledwie kilku dni, w jednej rodzinie dojdzie do dwóch tragedii. Bliscy zmarłych wciąż nie mogą uwierzyć w to, co się stało. 

Nieoczekiwana śmierć zdrowego mężczyzny 

45-letni Krzysztof M. mieszkał pod Przemętem w województwie wielkopolskim. Jak relacjonują jego bliscy, mężczyzna od zawsze był okazem zdrowia i nie uskarżał się na żadne dolegliwości. Ciotka zmarłego opowiedziała, że ten zupełnie niedawno podjął pracę w nowej firmie zajmującej się układaniem kostki brukowej, z czego niezwykle się cieszył. Nic nie wskazywało na to, że już za moment rozegra się prawdziwa tragedia.

Pewnego dnia, 45-latek po powrocie do domu bardzo źle się poczuł. Zaniepokojona matka natychmiast wezwała pogotowie, które zjawiło się już chwilę później. Ratownicy od razu rozpoczęli reanimację, jednak po dłuższej chwili ostatecznie stwierdzono zgon. Specjaliści zajęli się badaniem dokładnych przyczyn nagłej śmierci, a kilka dni temu miał odbyć się pochówek mężczyzny.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jego mama zmarła w dniu pogrzebu

Z relacji krewnych zmarłego wynika, że Elżbieta M. - matka Krzysztofa - była z nim szczególnie zżyta i nie potrafiła się pogodzić z odejściem ukochanego syna. Do samego dnia pogrzebu kobieta przeżywała całą sytuację i nieustannie zalewała się łzami. W dniu, w którym miała odbyć się ceremonia pogrzebowa, tuż po pochowku syna na cmentarzu, pogrążona w żałobie kobieta zmarła.

Jak podają media, najprawdopodobniej była to śmierć naturalna, jednak nie wykluczone, że tragiczne wydarzenia z ostatnich dni miały na nią znaczący wpływ. Rodzinę zmarłych czekają obecnie kolejne przygotowania do pogrzebu bliskiej swojemu sercu osoby. To prawdziwy koszmar, w takim krótkim czasie stracić aż dwoje członków rodziny z niewiadomych przyczyn. Ogromny szok i żal z pewnością będą towarzyszyć żałobnikom jeszcze przez długi czas.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Syn słynnej piosenkarki popełnił samobójstwo. Gwiazda była bita przez męża. Dopiero po roku wyjawiła całą prawdę
  2. Znana aktorka TVP w ZAAWANSOWANEJ ciąży! Ukrywała to przed wszystkimi. Ojcem jest znany aktor
  3. 2-latka oddaliła się od domu. Chwilę później jej rodzice dokonali przerażającego odkrycia
  4. Emeryci nie wierzą w to, co się dzieje. Muszą zwracać skarbówce nawet po kilka tysięcy złotych
  5. Michał Szpak przyłapał partnera Wieniawy w krzakach z mężczyzną. Wszystko nagrał i wrzucił do sieci
  6. Polka skradła serce księcia Karola. Wysłał jej fortunę

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News