Jedna z kobiet na zdjęciu jest matką. Wybierz która i poznaj niesamowitą prawdę o sobie

Jedna z kobiet na zdjęciu jest matką. Wybierz która i poznaj niesamowitą prawdę o sobie Źródło: .

Która z nich to mama małego chłopca siedzącego na podłodze? Obrazek stał się wielkim hitem w sieci, gdzie internauci próbują trafnie wytypować kobietę. Przeżywają szok, gdy okazuje się, że ich odpowiedź była błędna.

Mama z powyższej ilustracji, wbrew pozorom, nie jest wcale tak łatwa to wytypowania. Choć już na samym początku wydawać by się mogło, że odpowiedź jest wręcz oczywista, prawda potrafi każdego zwalić z nóg. Koniecznie spróbuj swoich sił i przekonaj się, czy potrafisz trafnie określić, która z kobiet jest mamą. 

Która z kobiet to mama? Wybierz jedną i poznaj zaskakującą prawdę 

Spójrz na powyższy obrazek i zastanów się, która z kobiet może być według Ciebie matką dziecka siedzącego na podłodze. Zwróć uwagę na ich twarze czy być może nawet sposób, w jaki siedzą. Przy takich zagadkach każdy szczegół może mieć znaczenie, dlatego poświęć temu chwilę i dobrze zastanów się za nim wytypujesz matkę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ilustracja tylko z pozoru jest banalnie prosta, a odpowiedź oczywista. Widząc ubiór obu kobiet lub zwyczajnie przyglądając się twarzom, zdecydowana większość, bowiem aż 70%, twierdzi, że matka chłopca siedzi po prawej stronie. Rzeczywiście, upięcie włosów, wyraźnie podkreślone zmarszczki, stosowny do wieku ubiór, czy chociażby fakt, że dziecko siedzi bliżej niej, mogą na to wskazywać. Tymczasem jest to błędna odpowiedź, a matką jest kobieta siedząca po lewej. Skąd wiedzieć, że to naprawdę ona? 

Dzisiaj grzeje: 1. Stan kryzysowy w dwóch krajach. Poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa żywnościowego
2. Tragiczne informacje, 4 dzieci nie żyje. Byli bez żadnych szans, najstarsze miało 13 lat

W pierwszej kolejności spójrz na chłopca. Mimo iż siedzi on dalej od niej, jest zwrócony twarzą w jej stronę, a zdaniem psychologów, choć dzieci wciąż bywają zajęte zabawkami, zawsze ustawiają się w taki sposób, by mieć rodzica w zasięgu wzroku. Kolejny dowód na to, że kobieta z lewej strony jest jego matką to sposób, w jaki siedzi. Ułożenie kolan i delikatny skręt w stronę malca sugerują gotowość do wstania, gdy tylko ten będzie jej potrzebował. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Posmarowała twarz rzeczą, którą każdy ma w domu. Efekt wbił ją w podłogę, niesamowite
  4. Krzysztof Jackowski bezlitośnie wbił szpilę Rydzykowi. Miał wizję, ojciec dyrektor mu nie podaruje
  5. Jedna z kobiet na zdjęciu jest matką. Wybierz która i poznaj niesamowitą prawdę o sobie

Źródło: lolmania

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News