Straszne, matka dwójki małych dzieci nagle zmarła. Rodzina zajrzała do kuchennej szafki i zaniemówiła, gdy odkryła przyczynę

Straszne, matka dwójki małych dzieci nagle zmarła. Rodzina zajrzała do kuchennej szafki i zaniemówiła, gdy odkryła przyczynę Źródło: Meegan

Mama dwójki dzieci zmarła zupełnie niespodziewanie, a jej rodzina długo nie mogła zrozumieć, dlaczego do tego doszło. Gdy wreszcie poznali prawdę, zaniemówili.

Jako mama dwójki dzieci, starała się dbać o siebie, by po każdym z porodów szybko wrócić do formy. Szybko jej się to udawało, a ćwiczenia i zdrowy tryb życia stały się jej największą pasją. Nikt nie podejrzewał, że kobieta tak po prostu odejdzie z dnia na dzień, pozostawiając bliskich bez możliwości pożegnania. Jej rodzina starała się poznać przyczynę śmierci, a gdy przeszukiwali kuchenne szafki, wreszcie odkryli całą okrutną prawdę.

Mama dwójki dzieci dbała o swoje zdrowie, jednak mimo to niespodziewanie zmarła 

25-letnia Meegan przeszła na dietę, gdy uznała, że po dwóch porodach najwyższy czas zgubić zbędne kilogramy. Zaczęła od zmiany nawyków żywieniowych i regularnych treningów na siłowni, co szybko przyniosło pierwsze efekty. Kobieta z czasem pokochała zdrowy i aktywny tryb życia, a "świat fit" zupełnie ją pochłonął. 

Choć Meegan co jakiś czas skarżyła się na gorsze samopoczucie, nie zwracała na to większej uwagi i wydawała się okazem zdrowia. Wbrew wszystkiemu 25-latka nagle zmarła, a pogrążeni w żałobie bliscy nie potrafili zrozumieć, dlaczego tak młoda osoba mogła z dnia na dzień odejść. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdy rodzina poznała przyczynę śmierci, zaniemówiła 

Rodzina Meegan zaczęła przeszukiwać szafki w jej mieszkaniu, aby poznać odpowiedź. Na kuchennej półce znaleźli opakowania odżywek białkowych, a sekcja zwłok szybko potwierdziła ich wstępną teorię. Badania wykazały bowiem, że 25-latka cierpiała na zaburzenia cyklu mocznikowego, który nie pozwala na trawienie związków azotowych przyjmowanych wraz z białkiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Opiekunka Violetty Villas robiła jej straszne rzeczy. Trafi za to do więzienia

2. Już za chwilę pogoda zwariuje, czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Nad Polskę nadciąga "Biskajskie ciepło"

Choć młoda mama nie miała o tym pojęcia, zmagała się z chorobą genetyczną, która nie pozwalała jej normalnie trawić białek, dlatego mimo że w normalnych warunkach dodatkowa ilość białka nie stanowi żadnego problemu, w tym wypadku stopniowo ją wykańczała. Meegan regularnie piła koktajle na bazie odżywki, aż w końcu, gdy jej organizm był wyczerpany, przedawkowała, co z kolei doprowadziło do śmierci. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ryanaira w Polsce już NIE ZOBACZYMY. Odważny krok firmy
  2. DRAMAT gwiazdy TVP. Mąż aktorki w ciężkim stanie
  3. Bardzo smutna wiadomość. 2-letnia córka gwiazdora, którego hity znają tysiące osób, zmarła na jego oczach
  4. Apel rodziny zmarłej w tragicznych okolicznościach mamy i jej trzech małych córek. Polsat przekazał smutne informacje
  5. Nagle wstał i na żywo zaczął pokazywać wszystkie tajemnice własnego domu. Twierdzi, że kontaktuje się ze zmarłymi

Źródło: lolmania 

Następny artykuł