Ujawniono nowe, przerażające fakty nt. mamy małej Madzi. Włos się jeży

Ujawniono nowe, przerażające fakty nt. mamy małej Madzi. Włos się jeży Źródło: PHOTO KATARZYNA ZAREMBA SE / EAST NEWS

Mama Madzi aktualnie przebywa w więzieniu - odbywa karę za zabójstwo 6-miesięcznej córki, którą udusiła. Katarzyna W. najpierw udawała, że ktoś porwał jej dziecko, a po ponad tygodniu przyznała się do swoich czynów po przyciśnięciu przez Krzysztofa Rutkowskiego. Teraz w mediach pojawiły się nowe fakty o zabójczyni, włos się jeży, kiedy czyta się, jaka była jako dziecko.

Mama Madzi stała się niechlubną bohaterką jednego z odcinków programu "Polskie zabójczynie" emitowanego na kanale kryminalnym CI Polsat. Widzowie mogli usłyszeć, jak Katarzyna W. zachowywała się jako dziecko, jakie miała skłonności i czy zbrodnia na małej Madzi była ukartowana.

Kazała koleżankom bawić się w pogrzeb

Jak można dowiedzieć się z odcinka programu, Katarzyna W. już jako mniej więcej 8-latka mocno interesowała się tematami, które nie należą do typowo dziecięcych. Podczas podwórkowych zabaw wręcz kazała bawić się swoim koleżankom w pogrzeb. Dziewczynki wolały spokojne zajmowanie się lalkami i wózkami i zabawę w dom. Pewnego dnia Katarzyna W. nie wytrzymała - żeby zmusić koleżanki, złapała lalkę za nogi i roztrzaskała ją o drzewo.

Katarzyna W. powiedziała wtedy, że w takiej sytuacji już muszą bawić się w pogrzeb. Z biegiem lat jej zainteresowania nie osłabły - w I klasie liceum wymarzyła sobie, że zostanie patologiem, wybrała nawet profil biologiczno-chemiczny. W odcinku programu "Polskie zabójczynie" można dowiedzieć się także, że mała Madzia i małżeństwo z Bartłomiejem nie były na rękę przyszłej zbrodniarce. Ciąża była wpadką, nie chciała też być zależną od swojego partnera. Przed ślubem czuła ogromne przerażenie.

Mama Madzi wszystko zaplanowała, w internecie szukała przerażających rzeczy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niedługo przez rzekomym porwaniem małej Madzi, Katarzyna W. nie próżnowała - wiedziała, że nie chce tego dziecka, szukała rozwiązań, które pomogą jej się niejako "uwolnić". W związku z tym w wyszukiwarce szukała takich haseł jak:  "jak zabić bez śladów", "czy można zabić bez zostawiania śladów", "zatrucie tlenkiem węgla",  "trumna dla dziecka", "nieumyślne spowodowanie śmierci", "zasiłek pogrzebowy niemowlaka", "kremacja niemowlaka cena" czy "pochówek dzieci". Według śledczych 4 dni przed zabójstwem dziecka, Katarzyna W. miała się podjąć próby zaczadzenia Madzi. Nikt jednak nie ucierpiał.

Dzisiaj grzeje: 1. Z pozoru zwykłe 5 groszy może być warte ogromne pieniądze. Chodzi o jeden szczegół na monecie

2. Rafał Trzaskowski przekazał smutną wiadomość. Niestety, nie żyje wielki Polak

3. Dramat Jerzego Stuhra trwa nadal. Żona aktora wyznała prawdę o jego stanie zdrowia

Co więcej, Katarzyna W. przed zabiciem Madzi miała spacerować z wózkiem w okolicy, w której potem porzuciła ciało, jakby szukała dobrego miejsca do ukrycia zwłok. Po śmierci córki zakopała ją w płytkim dole w ruinach budynku kolejowego, przysypała liśćmi i leżącym gruzem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiarygodne sceny w centrum Warszawy tuż przed godziną „W”. Tysiące osób było świadkami
  2. Justyna Żyła szokuje swoim zachowaniem. Śledzi nową partnerkę Piotra Żyły i uderza w byłego męża
  3. Fatalne wieści dla 300 tys. Polaków i Polek. Do końca roku będzie już po wszystkim
  4. Wszyscy myśleli, że nie żyje. Media właśnie podały niebywałe informacje o Antoninie Sokołowskiej, fatalna pomyłka
  5. Wieść o nagłej śmierci spadła jak grom. Fani na całym świecie pogrążają się w żałobie
  6. Magdalena Ogórek wydała oświadczenie. Żąda od wszystkich jednej rzeczy
  7. Wypłacając pieniądze z bankomatu możesz się mocno zdziwić. Czekają duże zmiany przy wypłatach
  8. Kupiła pierogi w sklepie. W farszu dokonała niebywale niebezpiecznego odkrycia, nikt nie chciałby spotkać się z czymś podobnym
  9. Właśnie dziś się zaczęło. Cała Polska już odczuwa skutki, co będzie dalej?

Źródło: Gazeta

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News