Kupiła córce nad morzem popularną zabawkę. Zakończyło się ogromnym bólem, teraz wszystkich ostrzega

Kupiła córce nad morzem popularną zabawkę. Zakończyło się ogromnym bólem, teraz wszystkich ostrzega Źródło: Zuzanna Rudomino Facebook.com

Mama przeszła prawdziwe chwile grozy. Teraz, gdy jej córeczka doszła już do siebie, ostrzega innych rodziców. Wstawiła na Facebooka post opisujący cierpienie i historię swojego dziecka, mając nadzieję, że będzie ona przestrogą dla wszystkich odwiedzających w czasie urlopu stoiska z upominkami. To właśnie tam rozpoczął się ich dramat.

Nie wiedziała, że kupno popularnej zabawki zakończy się takim dramatem. Zabawka w kształcie ludzika okazała się pułapką, sprawy mogły skończyć się dużo gorzej. Mama była zrozpaczona swoim odkryciem i czym prędzej udała się do lekarza, licząc na fachową opinię. Mimo obaw, była dwukrotnie odsyłana do domu z zaleceniem obserwacji.

Mama ostrzega innych rodziców przed magnetycznymi ludzikami

Mama spędzała z rodzina czas w nadmorskiej miejscowości Dębki i to właśnie tam do gustu jej córeczki przypadła maszyna, w której można było kupić popularną zabawkę. Magnetyczne ludziki pozwalające na łączenie ich w długie linie. Teraz jest na to prawdziwy szał, więc chcąc sprawić swoim pociechom radość zdecydowała się na zakup jednego z nich. Teraz mama ostrzega innych i prosi, by nie popełniali jej błędu. Przez przypadek dziecko połknęło małe magnesy znajdujące się w rączkach zabawki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dopiero po czasie rodzice się zorientowali

Kiedy Frania zwymiotowała dwukrotnie w ciągu dnia, mama myślała, że po prostu złapała jakąś infekcję, lecz kiedy rano odkryła brakujące magnesy w nowej zabawce, szybko zdecydowała się na zawiezienie dziecka wraz z mężem na SOR. Chociaż nie wiedzieli, czy przedmioty znajdują się w organizmie córki zdecydowali się nie bagatelizować sytuacji. W szpitalu potwierdzono, że dziecko je połknęło. Zamiast niezwłocznie podjąć działania lekarze zalecili rodzicom powrót do domu i obserwowanie jej stolca. Kilkukrotnie słyszała takie zalecenia, mimo że dwa magnesy zamiast opuścić małe ciałko złączyły się w jedno i ulokowały się w jelicie. Dopiero inny lekarz wydał inne zalecenia zaleceń i to właśnie dzięki niemu cierpienia dziewczynki mogły zostać zakończone.

Dzisiaj grzeje: 1. Szumowski nie pozostawił złudzeń. Przekazał właśnie wiadomość dot. nowych, poważnych ograniczeń

2. Horror w polskiej miejscowości. Służby prowadzą pilną akcję, stan 1,5-rocznego chłopczyka jest niezmiernie ciężki

3. Za chwilę ruszają rządowe kontrole związane z epidemią. Kto może spodziewać się wizyty służb?

Szpital w Warszawie podjął natychmiastowe kroki

- W szpitalu w Warszawie wykonano gastroskopię i kolonoskopię. [...] Od razu po tym zrobiono jej operację. Trzeba było wyciąć kawałek jelita. Ma też kilka szwów na żołądku. Blizna na brzuchu ma 7 cm - powiedziała mama małej Frani w rozmowie z Wirtualną Polską. Mimo wcześniejszych zapewnień lekarzy, specjaliści stwierdzili, że magnesy z popularnej zabawki znalazły się w takim miejscu, że nie ma szans na to, by samodzielnie opuściły organizm 3-letniej dziewczynki. Szczęściem w nieszczęściu jest fakt, że jedyną pamiątką po tym wydarzeniu będzie blizna na brzuchu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Łukasz Szumowski właśnie przekazał ważne informacje. Chodzi o obostrzenia, już wszystko jasne
  2. Arkadiusz Milik na wylocie z Napoli. Następca Polaka już w klubie, rekord transferowy, ogromne pieniądze
  3. Zapadła decyzja ws. Agaty Dudy. Jest nieodwracalna
  4. Właśnie się dowiedzieliśmy. Już pewne: zapadła decyzja ws. przywracania obostrzeń
  5. Mnóstwo osób było w błędzie. Szumowski w TVP: obowiązek dotyczy wszystkich
  6. Decyzje o nagłych zamknięciach w kolejnych polskich miastach. Nie było innego wyboru
  7. NBP potwierdziło informację, która zszokuje wielu Polaków. Będzie nowy pieniądz
  8. Justyna Żyła już gotuje dla nowego partnera? W sieci zawrzało po zdjęciu z przystojnym mężczyzną
  9. Media przekazały najgorszą z możliwych informacji. Walczyli do końca, niestety zmarł

Źródło: Wirtualna Polska

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News