Widzom Sylwestra z Polsatem nagle odebrało mowę. Podczas hitu "Mama ostrzegała" dostrzegli dziwny szczegół

Widzom Sylwestra z Polsatem nagle odebrało mowę. Podczas hitu "Mama ostrzegała" dostrzegli dziwny szczegół Źródło: YouTube / Polsat

"Mama ostrzegała" to hit, którego w tym roku nie mogło zabraknąć na imprezach wielu Polaków. Zespół "Daj To Głośniej" zaśpiewał swój przebój na żywo, podczas występu na Sylwestrze stacji Polsat.

"Mama ostrzegała" to jeden z największych hitów disco polo w ostatnim czasie. Zespół "Daj To Głośniej" wykonał swój hit na scenie Stadionu Śląskiego w Chorzowie podczas Sylwestra zorganizowanego przez stację Polsat. W czasie występu, uwagę widzów przykuł jeden szczegół.

Mama ostrzegała to ogromny hit disco polo

Na sylwestrowej scenie Polsatu wystąpiło wiele gwiazd. Publiczność i widzowie przed telewizorami mogli usłyszeć m.in. Michała Szpaka, Sławomira czy Michała Wiśniewskiego. Swój wielki przebój wykonał też zespół "Daj To Głośniej". Discopolowy hit sprawił, że publiczność poderwała się do tańca. Widzowie szybko dostrzegli jednak pewien szczegół, który zupełnie ich zszokował.

Występ rozpoczął się od zaśpiewu, inspirowanego ludową muzyką. Wokalistka przywitała się serdecznie i od razu zaapelowała do zgromadzonej pod sceną publiczności. Na scenie towarzyszył jej zespół oraz tancerki. Ubrane były w sukienki również inspirowane tradycyjnymi strojami ludowymi.

- Pomóżcie nam trochę, pośpiewamy razem! - krzyknęła do mikrofonu Emilia Sanecka.

Publiczność natychmiast poderwała się do tańca, a impreza rozkręcała się razem z kolejnymi wersami piosenki. Widzowie Polsatu dostrzegli jednak pewien szczegół, który zupełnie ich zaskoczył. Wokalistka "Daj to głośniej" postawiła w Sylwestra na bardzo oryginalną fryzurę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Piosenka "Mama ostrzegała" rozruszała publiczność pod sceną

Kobieta pojawiła się na scenie w prostym kucyku, ciasno związanym tuż przy nasadzie głowy. To co rzuciło się widzom Polsatu w oczy, to wygolone zupełnie na łyso boki jej głowy. Śmiała fryzura zaskoczyła telewidzów, ale kobieta wyglądała w niej olśniewająco. Ubrana była w krótką sukienkę, kolorową marynarkę w roślinne wzory oraz czarne legginsy i buty na wysokiej koturnie. Całość stroju dopełniały długie, opadające na ramiona kolczyki.

Dzisiaj grzeje: 1. Sylwester TVN: Skandaliczna wypowiedz Marcina Prokopa. Znany dziennikarz może mieć kłopoty
2. Nagły zwrot akcji w sprawie emerytur. Ponad milion Polaków dostanie dodatkowy 1000 złotych

Publiczność szalała pod sceną aż do końca piosenki. Tańczyli i wspólnie z wokalistką odśpiewali cały utwór. Występ popularnego zespołu disco polo, który podbił w tym roku serca tysięcy polaków, na długo zostanie w pamięci widzów Polsatu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jacek Rozenek już wcześniej miał niepokojące objawy. Lekarze w żaden sposób nie ostrzegli go przed udarem
  2. Robert Lewandowski zabrał głos w sprawie zakończenia kariery. Wymowne słowa Polaka
  3. Okropna wiadomość. Nie żyje młodziutka gwiazda, zmarła w Nowy Rok
  4. Żona Strasburgera w końcu wyjawiła wszystko. Nikt się nie spodziewał
  5. Zaskakująca nagła decyzja gwiazdora Rodzinki.pl. Nie wystąpi już w polskich serialach?

źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News