Widzom "Mam Talent" odebrało mowę. Juror popłakał się jak dziecko

Widzom "Mam Talent" odebrało mowę. Juror popłakał się jak dziecko Źródło: screen TVN

"Mam Talent" jak zwykle wzbudza ogromne emocje. O przejście do finału 11 edycji powalczą znani już jurorom Adam Jukes i Natalia Sinkiewicz. Znani, gdyż jako para prezentowali się już w eliminacjach w poprzedniej edycji. Swoim tańcem na rolkach zachwycili, do tego stopnia, że polały się łzy wzruszenia!

"Mam Talent", choć ruszył kilka tygodni temu już po raz jedenasty, potrafi zaskoczyć. Śpiew, taniec, akrobacje, magia - te rzeczy zwykle chwytają trójkę jurorów za serca.

Mam Talent: akrobaci na rolkach wracają

W programie szykuje się wielki powrót. Na podestach pojawi się para taneczna, Natalia Sinkiewicz i Adam Jukes. Wspomniana dwójka specjalizuje się w jeździe na łyżwach i rolkach. Przed kamerami TVN zdążyli się już pokazać startując w poprzedniej edycji programu "Mam Talent". Ze względu na ciążę uczestniczki musieli zmienić swoje dalsze plany. A było na co popatrzeć. Para "porwała" widownię i całą Polskę śledzącą artystyczne show. Agustinowi Eguroli udzieliły się nawet łzy wzruszenia. Nie inaczej zapowiada się tym razem. Nie na co dzień możemy przecież zobaczyć tancerzy wykonujących trudny układ w jeździe na rolkach! Natalia i Paweł, jak przypomina portal plejada.pl, profesjonalnie zajmują się dziś jazdą figurową na rolkach. Zaczynali od łyżwiarstwa figurowego - Natalia w wieku sześciu lat, a Adam jako dwunastolatek. Aż do ubiegłego roku zajmowali się wyłącznie "figurówką" na lodzie. Co ich tchnęło, by zamienić płozy na rolki?

Miała być zabawa, wychodzi arcydzieło

Portal donosi, że para spróbowała nowinki technicznej wyłącznie dla zabawy. Z czasem Natalia i Paweł odkryli, że trudne triki i akrobacje mogą robić również na rolkach. A że są one dostępne na każdej równej nawierzchni, to łatwiej o taką aktywność, niż o zarezerwowane tylko na chłodną zimę łyżwy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Z rolkowym układem tanecznym para przyszła do programu, do kolejnych eliminacji. Jak czytamy w planach Natalii i Pawła jest założenie własnej szkółki łyżwiarstwa figurowego i jazdy na rolkach. Oboje są zawodowymi łyżwiarzami i trenerami tego sportu. Rolki, ze spontanicznie odkrytego "dodatku", stały się ich nagłą pasją. Niewykluczone, że da im ona sukces w edycji popularnego show. W marcu tego roku urodziła im się córeczka - Nel. Z tego powodu musieli odłożyć w czasie - być może - jedno z ciekawszych wyzwań w życiu. Przypomnijmy, że na występach w programie "Mam Talent" wybijali się m. in. Dawid Podsiadło, Ewelina Lisowska, czy Kamil Bednarek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 12-letnia Emilka wyszła na scenę Mam Talent. Kiedy zaczęła, jurorów zamurowało a publiczność oniemiała
  2. Nawet Chylińska była mocno zaskoczona! O tym odcinku Mam Talent mówią już wszyscy
  3. Wybuchowa mieszanka w pierwszym odcinku Mam Talent! Publiczność zamurowana
Następny artykuł