Finalista polskiego Mam Talent jest w śpiączce! Apel o wsparcie

Finalista polskiego Mam Talent jest w śpiączce! Apel o wsparcie Źródło: Fot. TVN

Mam Talent - gwiazda tego programu przeżywa wielki dramat. Mężczyzna miał okropny wypadek i ledwo co przeżył, a jego stan cały czas jest ciężki. Rodzina wysłała apel o wsparcie w tych trudnych chwilach.

Mam Talent - to tam poznaliśmy jednego z najlepszych akrobatów, jakich widziała Polska. Zachwycił i oczarował miliony Polaków przed telewizorami, a teraz potrzebuje pomocy. Po dramatycznym wypadku nie wybudził się i oczekuję na pilną pomoc. Jego rodzina nie jest sobie w stanie z tym wszystkim poradzić.

Mam Talent - wypadek Patryka Niekłania

Patryka Niekłań ze Starachowic jest jednym z finalistów programu rozrywkowego Mam Talent. Zajął w nim 3 miejsce. Po finale wracał do swojego rodzinnego miasta, by odpocząć i spędzić czas z rodziną. Wtedy właśnie wydarzył się okropny wypadek, który ledwo przeżył. Auto mężczyzny w drodze powrotnej wpadło w poślizg i z impetem uderzyło w drzewo. Gdy strażacy przyjechali na miejsce, zastali okropny widok. Ofiara wypadku była nieprzytomna. Patryka trzeba było wycinać z pojazdu, gdyż zakleszczyło go w nim. Siłę uderzenia można było zobaczyć po tym, że silnik wyleciał z auta i znajdował się kilka metrów od niego. Lekarze bardzo szybko zajęli się Patrykiem. Stwierdzili, że nie ma większych obrażeń tylko dzięki swojej atletycznej budowie ciała. Niestety, jego stan od tamtej pory nie polepszył się. Patryk znajduję się w klinice "Budzik dla dorosłych" Szpitala Uniwersyteckiego w Olsztynie.

Potrzebne pieniądze na rehabilitację

Jak można się dowiedzieć, finalista wymaga całodobowej opieki, pielęgnacji oraz długiej i kosztownej rehabilitacji. W tym celu jego żona oraz Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach proszą wszystkich, którzy chcą pomóc o wpłaty na ratowanie Patryka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Rodzina nie ukrywa, że liczą także na fanów, którzy pokochali akrobatę w programie Mam Talent. Chociaż nie wygrał finału, to dla wielu właśnie on powinien zająć pierwsze miejsce. Swoimi pokazami skradł serca milionom w całej Polsce. Wiele poświęcił, by osiągnąć taki sukces, a teraz znajduje się w szpitalu i czeka na pomoc każdego, kto tylko może. Wszyscy, którzy chcieliby wpłacić pieniądze na leczenie Patryka Niekłania mogą to zrobić dokonując przelewu na konto Fundacji "Schody do nieba": 
nr KRS 0000397465 nr konta: BZWBK 92 1090 1186 0000 0001 1727 2544. Można również przekazać 1% swojego podatku na wsparcie dla akrobaty. Liczy się każda przekazana złotówka, która może uratować życie Patrykowi. Dzięki temu będzie miał szanse na życie wśród nas. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Katarzyna Dowbor otarła się o ŚMIERĆ! Przejmujące wyznanie dziennikarki o PORODZIE
  2. Pola Raksa brutalnie zgwałcona i ukrzyżowana. Aktorka doświadczyła dramatycznych scen
  3. Dramat w „Barwach szczęścia”. Sekta zbiera przerażające żniwo
  4. Przepowiednie Jackowskiego właśnie TERAZ zaczęły się spełniać
  5. Magda Gessler wygląda zupełnie inaczej. Jej kręcone włosy to już przeszłość
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News