Skandal wokół "Mam Talent"! Poważne zarzuty

Skandal wokół "Mam Talent"! Poważne zarzuty

"Mam Talent!" to program, który ma za zadanie odkrywać niecodzienne i wyjątkowe zdolności uczestników. Możemy tam zobaczyć przeróżnych ludzi i ich różnorakie talenty. Niestety, coraz więcej jest głosów, że produkcja jest ustawiona przez jurorów, a to są poważne zarzuty.

"Mam Talent!" od wielu lat przyciąga całe rodziny przed ekrany. Możemy tam zobaczyć ludzi naprawdę ciekawych, którzy posiadają niecodzienne talenty i zachwycają nimi całą widownie. Program trwa ponad godzinę i przez ten czas uczestnicy muszą pokazać na co ich stać i przekonać jury do siebie. W składzie jury zasiadają same gwiazdy. Od samego początku jest w nim Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak. Męski skład natomiast, co jakiś czas się zmienia. Do 3 edycji w jury zasiadał król TVN Kuba Wojewódzki. Następnie zastąpił go Robert Kozyra. Od 6 edycji można zobaczyć tancerza Agustina Egurrole.

Jury jest bardzo surowe i szuka prawdziwych talentów. Mimo to czasami zdarzają im się wpadki i widzowie nie są zadowoleni z wyboru. Uważają, że są osoby, które bardziej zasługują na to, aby przejść dalej, a nawet znaleźć się w finale. Komentarze nie pozostawiają złudzeń.

Skandal wokół Mam Talent!

Niektórzy z internautów twierdzą, że program jest ustawiony i jury wybiera tych, którzy pasują im do regulaminu i programu, a nie tych, którzy naprawdę posiadają jakiś talent. Wielu ma podobne wrażenia po obejrzeniu tylu serii programu. Komentarze widzów są nieubłagane:DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Do słów, które wypowiadają członkowie jury tego show, nie ma co przywiązywać wagi. Oni wszystkim mówią, że są wyjątkowo wspaniali, jedyni itd. Potem z zimną krwią kasują jednych, przepuszczają drugich. Ja wiem, to może nie jest ich wina do końca. Raczej regulaminu. Ale może jednak jury powie kiedyś basta. Nie będziemy robić młodym ludziom sieczki w głowie. Skoro jest taki regulamin, to raczej niech się skupią na błędach, mniej wychwalać. Łatwiej wtedy kogoś skreślić, łatwiej skreślonemu to przeżyć - napisał jeden z internautów. Jeden z fanów wyjawił, dlaczego nie ma ochoty już oglądać programu: - Nie, robię unlike i nie oglądam już tego A potem dodał: - Ponieważ osoby, które mają na prawdę talent, nie doszły do pół finału czy tam nawet do finału. Na co komu ten pan, który robi echo? To nie talent... Powinien dojść do półfinału i finał mieć ten dzieciak nie widomy, który grał na fortepianie. A ten Czarek, który czarował? Nie przeszedł, dlaczego? Dlatego iż miał talent lepszy niż ktokolwiek? - napisał zdenerwowany internauta. Według niego przechodzą najgorsi, a najlepsi odpadają. Czyżby cały program był ustawiony przez jury? Tego nie wiadomo, ale to poważne zarzuty, a wielu fanów zaczyna mieć takie odczucie oglądając ten program. mam talent! Screen FacebookZOBACZ TAKŻE:
  1. Demon podczas egzorcyzmu zdradził prawdę o papieżu Franciszku! Nadchodzi katastrofa
  2. Jak śmiesz! Chce się dorobić bezczeszcząc pamięć Witolda Pyrkosza
  3. OBLEŚNY atak na Annę Przybylską i Oliwię Bieniuk! „Jej matka to…”
  4. Znaki zodiaku, które są NIEMOŻLIWIE zazdrosne. Nie da się z nimi żyć
  5. Najrzadsze rasy psów: nie szczeka i wspina się po drzewach. Telomian
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News