Uczestnik "Mam Talent" doprowadził do płaczu wszystkie kobiety! Jego popis przejdzie do historii

Uczestnik "Mam Talent" doprowadził do płaczu wszystkie kobiety! Jego popis przejdzie do historii

"Mam Talent" potrafi wzbudzić w widzach ogromne emocje. Przy każdej edycji przekonują się o tym jurorzy popularnego show. W eliminacjach do 11 edycji Agnieszkę Chylińską i spółkę "porwała" gra na gitarze i śpiew w wykonaniu Dariusza Krupy.

"Mam Talent" jest dla tysięcy uczestników szansą na osiągnięcie artystycznego sukcesu. Przekonali się już o tym Dawid Podsiadło, czy Kamil Bednarek. Trudno oprzeć się wrażeniu, że to właśnie wokaliści wybijają się na edycjach popularnego show. Tak też może być tym razem. Jury wiąże spore nadzieje z gitarzystą i wokalistą Dariuszem Krupą. Uczestnika mogliśmy oglądać we wczorajszym odcinku "Mam talent". Wykonywał on słynny utwór Lynyrd Skynyrd "Sweet home Alabama". Po tym wykonaniu aż przypomina się niesamowity głos Gienka Loski, który dziś walczy o swoje życie.

"Sweet home alabama" i śpiewający awans

Dariusz Krupa zachwycił jurorów, publiczność w studiu i przed telewizorami. Sędziowie byli zachwyceni jego wokalem, zwłaszcza Agnieszka Chylińska, której rock jest szczególnie bliski. Uczestnik przeszedł eliminacje i może już szykować się do kolejnego występu. Z gitarą ma do czynienia nie od dziś. Z krótkiego biogramu, który wyciągnął "Super Express" wynika, że Dariusz Krupa śpiewał już w przedszkolu. Sam zaś jednak nigdy nie kształcił się muzycznie. Pierwszą gitarę kupił sobie w wieku 17 lat. Uczył się na nie grać ze słuchu. Próbował swoich sił w dwóch zespołach rockowych, co skwitował krótkim stwierdzeniem "nie wyszło".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Mam talent" szansą na nowe otwarcie w Polsce

Warto odnotować, że w swojej młodości śpiewał na festiwalu Piostor Gorol Song. Został na nim wyróżniony co dało mu możliwość zaprezentowania się na Festiwalu Jaszczury w Krakowie, gdzie sędziami byli Jacek Kaczmarski i Marek Niedźwiecki. Darek chciałby zaistnieć w świecie muzycznym, marzy, by z jego gitary wyszedł chociażby "jeden hit". Sam przez lata prowadził żywot emigranta. Przez 26 lat mieszkał we Francji. W Paryżu zaczynał od śpiewania w metrze - w ten sposób jakoś udawało mu się zagranicą wiązać koniec z końcem. Przed rokiem wrócił do kraju. Udział w „Mam Talent!” jest dla niego próbą ułożenia sobie na nowo muzycznego życia w Polsce.Najlepsze newsy dnia:

  1. 12-letnia Emilka wyszła na scenę Mam Talent. Kiedy zaczęła, jurorów zamurowało a publiczność oniemiała
  2. Szokujące sceny w Mam Talent! 57-latek przeraził wszystkich
  3. Wybuchowa mieszanka w pierwszym odcinku Mam Talent! Publiczność zamurowana
  4. Nawet Chylińska była mocno zaskoczona! O tym odcinku Mam Talent mówią już wszyscy
źródła: se.pl, interia.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu