Polak wyszedł na scenę zagranicznego "Mam talent". Jego występ był tak piorunujący, że od razu dostał złoty przycisk

Polak wyszedł na scenę zagranicznego "Mam talent". Jego występ był tak piorunujący, że od razu dostał złoty przycisk Źródło: Screen/ Facebook/ Frytt Norske talenter

Zagraniczne "Mam talent" ma nową gwiazdę. Polak pojawił się na scenie, a po chwili zewsząd rozbłysły złote światła. Jurorzy zachwyceni występem naszego rodaka, wcisnęli złoty przycisk. Tym samym Polak staje się jednym z faworytów do wygranej.

Norweska edycja Mam talent ma nowego faworyta. To Polak, który zachwycił widownię i jurorów swoim występem. O tym, jak bardzo został doceniony, świadczy użycie przez jurorów złotego przycisku. Teraz przed naszym rodakiem półfinały.

Norweskie "Mam talent" zdobyte przez Polaka

Polak, który zachwycił Norwegów, to Krzysztof Frymarkiewicz, znany pod pseudonimem "Frytt". Nasz rodak wykonuje utwory hiphopowe, a na scenie norweskiego show zaprezentował dwujęzyczny, raperski występ. Zachwycił zarówno widownię, jak i - przede wszystkim - jurorów. Oceniający zdecydowali się wyjątkowo wyróżnić Frytta poprzez wciśnięcie złotego przycisku. Zrobił to wokalista Bjarne Brndbo. Teraz przed utalentowanym Polakiem odcinek półfinałowy.

- Dziękuje Wam wszystkim z całego serducha za wszystkie komentarze i udostępnienia. Cieszę się, że odcinek się ukazał i nareszcie koniec tajemnic. Tak jak pisałem wcześniej mam nadzieję, że część z Was będzie z nami na półfinałach na żywo 22 listopada - skomentował wyróżnienie Krzysztof "Frytt" Frymarkiewicz w mediach społecznościowych.

Muzyk i szef kuchni podbija Norwegię

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof Frymarkiewicz, pochodzi z Pawłowic w województwie śląskim. Ma 34 lata, a swoją przygodę z hip-hopem zaczął już w wieku 15 lat, w 2000 roku. O tej pasji nie zapomniał po przenosinach do Norwegii, gdzie trafił dekadę temu. 

W Skandynawii zaczął pracę jako szef kuchni, ale równocześnie nagrywał utwory hiphopowe, w których poruszał tematykę emigracyjną. Jeden z numerów Frytta, "Droga na szczyt", pojawił się na składance "Drużyna mistrzów 3". Jest to jego największy sukces branżowy. Krzysztof Frymarkiewicz wygrał też konkurs Wybitny Polak w kategorii "Kultura" w 2017 roku.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Kobiety nie wiedziały, że nagrywa je ukryta kamera. Nagranie pokazało, jak perfidnych rzeczy dopuszczały się na grobach

Teraz stara się podbić norweski show-biznes. Zaczął idealnie. Po doskonałym występie w słynnym programie jego osoba staje się coraz bardziej rozpoznawalna. Teraz przed Fryttem kolejne wyzwania. Oby zaszedł w "Mam talent" jak najdalej. Sukces rodaka za granicą to zawsze powód do wyjątkowej satysfakcji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Już 9,5 tys. Polaków musi zapłacić MILIONY!
  2. Na studniówkę poszła z... ojcem swojego chłopaka. Sam jej to zaproponował. Powód wzruszy was do łez
  3. Kotlety schabowe z "niespodzianką" rozpieszczają podniebienia. Przepis jest niebywale łatwy 
  4. Książę William przekazał królowej radosną nowinę. Media: Księżna Kate ponownie będzie mamą
  5. Największe piersi Polsatu znów na wolności. Gwiazda opala się topless, a fani szaleją na ten widok

Źródło: Super Express

Następny artykuł