Program „Mam Talent” zyskał ogromną popularność na całym świecie. Od kilku dni po sieci krąży szokujące nagranie nastolatki, która wzięła udział w najnowszej edycji show. Tego nikt się nie spodziewał, widownia dosłownie nie wiedziała, jak zareagować.

Format „Got Talent”, na podstawie którego powstał między innymi polski odpowiednik zatytułowany „Mam Talent”, pochodzi z Wielkiej Brytanii. Współtworzy go Simon Cowell, który jest zresztą jurorem zarówno w brytyjskiej jak i amerykańskiej edycji programu.

I właśnie w amerykańskim „Mam talent” miało miejsce szokujące wydarzenie, które stało się hitem Internetu. W trwającej w tej chwili 13. edycji programu na scenę wyszła 13-letnia, niezwykle nieśmiała Courtney. To, co zrobiła na scenie, wywołało żywą reakcję wszystkich zgromadzonych w studiu ludzi.

Szok w „Mam Talent”

Na scenę wyszła 13-letnia Courtney Hadwin. Dziewczyna prezentowała się niezwykle skromnie, wyraźnie czuła się bardzo zagubiona na scenie. Po tym, jak się przedstawiła i wyjawiła jurorom, że jej ulubionym przedmiotem szkolnym jest muzyka, nie bardzo wiedziała, co ma dalej robić.

Sytuację próbowała ratować Mel B, która starała się trochę zmniejszyć stres młodej uczestniczki programu. Pierwsze wrażenie nie dawało jednak wielkich nadziei na wybitny występ.

Kiedy wreszcie zaczęła grać muzyka, a 13-latka zaczęła śpiewać, wszyscy zgromadzeni w studiu oniemieli. Po chwili na widowni rozległy się krzyki, owacje i gwałtowna radość. Courtney Hadwin odśpiewała „Hard to Handle” Otisa Riddinga.

Jej występ był tak brawurowy, że porwał z foteli całą widownię, a także wszystkich jurorów. Widownia dosłownie nie wiedziała, co ze sobą począć. Tylko ramy programu powstrzymały wszystkich słuchających występu przed wskoczeniem na scenę.

Genialny talent doceniony

Nastolatka po swoim brawurowym wykonaniu bluesowego utworu odebrała długie owacje na stojąco, a następnie jeden z jurorów Howie Mendel skomentował jej występ. Porównał nastolatkę do Janis Joplin i wspomniał na jedną z historii z życia legendarnej wokalistki, która została doceniona po jednym ze swoich występów i od razu dostała kontrakt nagraniowy.

Howie Mendel stwierdził, że nie może jej zagwarantować kontraktu, ale może jej podarować coś innego. W tym momencie nacisnął złoty przycisk, który gwarantuje uczestnikom bezpośredni wstęp do występów na żywo.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

WARTO PRZECZYTAĆ:

  1. Żałoba w Dzień Dobry TVN. Najwybitniejszy polski gwiazdor już nie wróci
  2. Michał Szpak będzie miał dzieci! Zaskakujące wyznanie artysty
  3. Halinka z Kiepskich ostro uderza w celebrytów. Już jej nigdzie nie zaproszą
  4. Powinnaś robić to po SEKSIE. To ważne dla zdrowia

Czy lubisz oglądać program "Mam talent!"?

Loading ... Loading ...

12 znanych Polaków, którzy pokonali raka [ZDJĘCIA]


Oto nowa NAJSEKSOWNIEJSZA kobieta świata! [ZDJĘCIA]