Mega wpadka legendarnego gwiazdora Mam Talent! Jego potwór znalazł otwór

Mega wpadka legendarnego gwiazdora Mam Talent! Jego potwór znalazł otwór

Legendarny gwiazdor Mam Talent zaliczył mega wpadkę, o której ludzie nie zapomną przez długie lata. Juror talent show pojawił się na salonach, gdzie zaczął pozować na ściance. Nie był jednak świadomy, że w tym samym czasie jego potwór znalazł otwór. Kompromitujące zdjęcia natychmiastowo stały się hitem sieci.

Tej imprezy na czerwonym dywanie 59-letni Simon Cowell zdecydowanie nie zapomni do końca życia. Dumny z siebie legendarny juror brytyjskiego Mam Talent pozował na ściance w towarzystwie niesamowicie pięknej partnerki. Na pewno zrzedła mu mina, kiedy zobaczył to, w jaki sposób został uwieczniony na zdjęciach.

Znany na całym świecie juror brytyjskiego Mam Talent zaliczył mega wpadkę

Simon Cowell jest znanym na całym świecie brytyjskim celebrytą, o którego wyczynach w Mam Talent piszą wszystkie media. Nie raz poraził widzów szokującymi występkami, czy rozśmieszył ich do łez. Jego profil na Facebooku śledzi blisko trzy miliony fanów z najróżniejszych zakątków kuli ziemskiej.

Teraz o Simonie znowu zrobiło się głośno, jednak nie za sprawą jego poczynań na wizji, a występu na ściance podczas dużej show-biznesowej imprezy. Uśmiechnięty od ucha do ucha gwiazdor w towarzystwie pięknej kobiety pozwalał fotografować się paparazzim. Najprawdopodobniej nie był świadomy, że już niedługo stanie się pośmiewiskiem ludzi z całego świata, a jego zdjęcia obiegną z ogromną prędkością świat.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ups, jego potwór znalazł otwór... Karuzela śmiechu nie przestaje się kręcić

Nie trzeba być wyjątkowo spostrzegawczym, by zauważyć, że gwiazdor Mam Talent pozował do zdjęć z... rozpiętym rozporkiem, a spomiędzy szparki wyłoniła się biała materia, która najprawdopodobniej była fragmentem bielizny. Internauci nie mieli dla niego litości, a żartom i dokazywaniom nie ma końca. Wielu zastanawia się też, dlaczego żadna z uczestniczących osób nie poinformowała go, że paraduje z potworem na wierzchu. Część z nich o niedomknięty rozporek obwinia towarzyszącą mu kobietę. - Jego potwór znalazł otwór HA HA HA. - Chciał mieć wiatr we włosach. - Zapomniał zamknąć zamek po szybkiej Lasce - ciekawe , czy partnerka szminkę poprawiła. - ALE MALEŃKI PTASZEK. - Jeśli tylko ptaszek na wolność nie uciekł, to wszystko w porząsiu. Simon Cowell Mam Talent zaliczył mega wpadkę, jego potwór znalazł otwór Simon Cowell Mam Talent zaliczył mega wpadkę, jego potwór znalazł otwór screenshot pomponik.plNajlepsze newsy dnia:

  1. Kwaśniewska szczerze o nowotworze. Poruszające i wstrząsające słowa
  2. Hit wszech czasów powraca do TVN! Widzowie są wniebowzięci
  3. Służby powariowały?! W weekend pod żadnym pozorem nie wychodźcie z domów
  4. Zdjęcia biologicznej córki Wojciechowskiej zwalają z nóg! Jest jeszcze piękniejsza od mamy
  5. Reprezentant Polski zostawił żonę! Robert już nie ukrywa młodej kochanki
Następny artykuł