Gwiazda Mam Talent w ciężkim stanie w szpitalu! Koszmarny wypadek
Marcin Owczarek - 5 Grudnia 2018

Gwiazda Mam Talent w ciężkim stanie w szpitalu! Koszmarny wypadek

Mam Talent - jeden z uczestników programu jest w bardzo ciężkim stanie. Miał koszmarny wypadek. Jeszcze nie tak dawno wszystko było w porządku, każdy fan programu mógł podziwiać jego zdolności. Teraz leży w szpitalu, a lekarze robią co w ich mocy.

Mam Talent to show, które gromadzi wiele utalentowanych osób. Miliony polaków oglądają ten program, aby zobaczyć, jakimi talentami obdarzeni są uczestnicy. Jedni śpiewają, inni grają na instrumentach, a jeszcze inni pokazują, że nie ma rzeczy niemożliwych. Od lat możemy oglądać program na antenie stacji TVN. Wiele gwiazd, które tam wystąpiły, zrobiły karierę. Nie każdy to jednak wykorzystał, ale o wielu będziemy pamiętać przez kolejne lata. Niestety, jedna z gwiazd miała bardzo poważny wypadek. W ciężkim stanie znajduje się w szpitalu. Chodzi o Patryka Niekłania. Dostał się do programu, robiąc pokazy akrobatyczne. Agustin Egurola był tak zachwycony, że wcisnął złoty przycisk i Patryk dostał szansę, aby powalczyć o finał. Ostatecznie zajął trzecie miejsce, ale fani dalej są zachwyceni jego występem i nie wyobrażają sobie, że jeszcze o nim nie usłyszą. Patryk wracał do swoich rodzinnych Starachowic. Niestety, na drodze wojewódzkiej numer 631 pod Warszawą wpadł w poślizg i jego auto uderzyło w drzewo, które stało przy drodze. Z doniesień medialnych wynika, że strażacy musieli się mocno natrudzić, aby wydobyć poszkodowanego z samochodu.

Mam Talent - uczestnik miał okropny wypadek

Informator serwisu "echodnia.eu" o tym dramatycznym wypadku mówi tak: - Wyglądało to bardzo poważnie. Trzeba było wycinać kierowcę, bo auto uderzyło w drzewo od jego strony. Siła uderzenia była tak duża, że z samochodu wypadł silnik, a kierownica się oderwała. Myślę, że jego atletyczna budowa ciała uchroniła go od poważniejszych uszkodzeń. Najprawdopodobniej wracał z Warszawy z finału Mam talent, miał w pojeździe obręcz, z którą występował - powiedział informator.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
2019Horoskop na 2019 rok. Jakie czekają Cię niespodzianki? Możesz się zdziwić!Czytaj dalej
Lekarze poinformowali, że jego stan jest ciężki, ale ustabilizował się. Robią wszystko, co w ich mocy, by było lepiej. Jest przy nim najbliższa rodzina oraz żona wraz z córeczką, która niedawno się urodziła. Wspierają ich wszyscy fani oraz jeden z prowadzących program Szymon Hołownia. Na Facebooku napisał tak: - Mam nadzieję, że szybko wróci do siebie, no i do żony, i do tego cudownego 7-tygodniowego Maleństwa, które kibicowało mu w sobotę... - napisał Hołownia.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Córka Małysza udzieliła pierwszego wywiadu. To był koszmar
  2. Wiemy, kto wystąpi w nowej edycji legendarnego show TVN! Sensacja
  3. Patryk Jaki pierwszy raz szczerze po wyborach. Nic już nie ukrywa
  4. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
  5. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
TVPTVP przyniosło jej wielką sławę. Próbowała odebrać sobie życieCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News