świeczka-candle-mikrofon-śmierć-2
Jan Odyniec - 12 Czerwca 2018

W "Mam Talent" rozkochał w sobie widzów. Nie żyje

Media obiegła niezwykle smutna informacja. Nie żyje genialny piosenkarz o magicznym głosie, zwycięzca popularnego show "Mam Talent". Zmarł przedwcześnie na oczach ukochanej matki.

Program "Mam Talent" to brytyjski format, który zyskał międzynarodową popularność. Trafił do wielu krajów, między innymi do USA, gdzie w jury zasiada pomysłodawca show i juror także edycji brytyjskiej - Simon Cowell. W 2008 roku w amerykańskiej edycji show zwyciężył Neal Boyd, piosenkarz, który swoim operowym głosem porwał wszystkich widzów i jurorów programu. Mężczyzna niespodziewanie zmarł w niedzielę wieczorem mając zaledwie 42 lata.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Wellman i Prokop nie wytrzymali! Burzliwa dyskusja w DDTVN

Neal Boyd zwyciężył w "Mam Talent". Nie żyje

Śpiewak swoją karierę zaczął właśnie od występu w show "Mam Talent". Nie spodziewał się zwycięstwa. Kiedy udało mu się osiągnąć tak wiele, wydał w 2008 roku płytę zatytułowaną "My American Dream". Później próbował jeszcze swoich sił w polityce. W 2012 i 2014 roku bezskutecznie ubiegał się o mandat w Izbie Reprezentantów USA. Mężczyzna zmarł z powodu niewydolności serca w domu swojej matki w Sikeston w Missouri.

Dramatyczne okoliczności śmierci

Koroner Scott Amick badający sprawę jego śmierci podkreślił, że Boyd zdawał sobie sprawę z problemów z sercem. Prócz zaburzeń wydolności mięśnia sercowego, artysta cierpiał także na problemy z nerkami i wątrobą. Prócz tego w ubiegłym roku wraz z matką miał wypadek samochodowy. Wówczas wokalista zasłabł za kierownicą. Wiadomo, że nadal dochodzili do siebie. Nikt jednak nie spodziewał się takiej dramatycznej informacji.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje polski piłkarz. Tragiczna śmierć
  2. Gwiazda TVN w rozpaczy i żałobie. Śmierć ukochanego złamała jej serce
  3. Lewandowscy w żałobie. Tragiczna śmierć odebrała im bliską osobę
Te wizje mrożą krew w żyłach! Najsłynniejsi jasnowidze, którzy ostrzegali przed wojnąIII wojna światowa: 5 jasnowidzów, którzy przewidzieli...Czytaj dalej
krew_januarego8 najdziwniejszych relikwii, które przyprawią cię o zawrót głowyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News