Koszmarny wypadek w "Mam Talent". Na wszystko musiało patrzeć dziecko

Koszmarny wypadek w "Mam Talent". Na wszystko musiało patrzeć dziecko Źródło: screen youtube.com/America's Got Talent

Program "Mam Talent" emitowany na antenie telewizji TVN jest w naszym kraju prawdziwym hitem. Na castingi co roku przybywają tysiące chętnych z zapierającymi dech w piersiach występami. Niestety czasami nie wszystko idzie po myśli występującej osoby.

Program "Mam Talent" emitowany jest na całym świecie i każda edycja przyciąga jeszcze więcej osób chętnych zaprezentować swoje umiejętności. Na uczestnictwie zyskują nie tylko zwycięscy, ponieważ udział w programie otworzył drogę do prawdziwej kariery także wielu innym uczestnikom. Wiele osób chcąc zaimponować jurorom, prezentuje naprawdę ryzykowne i niebezpieczne występy. Takie pokazy zawsze wywołują najgorętsze reakcje, ale dodatkowo mogą stanowić śmiertelne niebezpieczeństwo dla uczestnika. Taki właśnie wypadek miał miejsce podczas jednego z odcinków amerykańskiej edycji "Mam Talent".

Wypadek na scenie amerykańskiego "Mam Talent"

Para uczestników Mary i Tyce przed jurorami zaprezentowali zapierający dech w piersiach pokaz akrobatyczny w powietrzu. Wszystkiemu na widowni przyglądał się ich 2-letni syn, który miał miejsce w pierwszym rzędzie. Wszystko szło zgodnie z planem do pewnego momentu, który zmroził krew w żyłach wszystkich tam obecnych. Tyce w czasie występu miał zawiązane oczy, co tylko potęgowało atmosferę grozy i niedowierzania u widzów. Niestety podczas jednej z akrobacji źle chwycił swoją żonę za kostkę co poskutkowało upadkiem z wysokości kilku metrów głową w dół. W tym momencie wszyscy zgromadzeni podczas występu zaniemówili. Na szczęście dla uczestniczki upadek nie spowodował żadnych obrażeń, upadła ona bowiem na przygotowany wcześniej materac. Trzeba jednak przyznać, że miała przy tym bardzo, ale to bardzo dużo szczęścia, ponieważ taki upadek mógł zakończyć się tragicznie. Najgorsze jest to, że wszystko miało miejsce tuż przed synkiem uczestniczki, który ewidentnie był zaniepokojony całym zdarzeniem. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kinga Rusin wściekła jak nigdy. „500+ nie pomoże, będziemy wymierać jak muchy”
  2. Gwiazdor DDTVN musiał przyjąć brutalny cios. Jest znienawidzony
  3. Walki psów zniszczyły tej suczce życie. Nagle nastąpił zaskakujący zwrot
źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News