Największa gwiazda "Mam Talent" leży w szpitalu w ciężkim stanie. Porzucili ją przyjaciele

Największa gwiazda "Mam Talent" leży w szpitalu w ciężkim stanie. Porzucili ją przyjaciele Źródło: fot. Instagram

Wszyscy drżą o życie jednej z najbardziej znanych piosenkarek młodego pokolenia. Wybiła się w serialach dla młodzieży, wystąpiła w "Mam Talent", była jurorką "X Factor", sprzedała miliony płyt. Teraz, gdy trafiła do szpitala, wszyscy przyjaciele się od niej odwrócili.

Demi Lovato trafiła do szpitala kilka dni temu po tym, jak przedawkowała heroinę. Z relacji bliskich wynikało, że gwiazda była "czysta" już od dłuższego czasu. Wszystkich zadziwił jej nagły i śmiertelnie niebezpieczny powrót do nałogu. Teraz na jaw wychodzą jednak nowe informacje. Jak się okazuje, przedawkowanie ciężkiego narkotyku nie było wcale aż tak niespodziewane. Demi jakiś czas temu wpadła w złe towarzystwo, które ściągało ją na dno.

Gwiazda "Mam Talent", Disneya i X-Factor pozostawiona na śmierć przez znajomych. Wiedzieli, że to się wydarzy

Z relacji informatora TMZ wynika, że już od dłuższego czasu Demi Lovato nie była w dobrym stanie. Zwolniła swojego trenera trzeźwości, a także wplątała się w niebezpieczne towarzystwo. Nie wiadomo, co ją do tego skłoniło, jednak skutek był tragiczny. Nowi znajomi byli pewni, że Demi Lovato przedawkuje na imprezie. Mieli ze sobą Narcan, czyli lek, który uchronił gwiazdę popu przed natychmiastową śmiercią. Jednak chwilę po jego podaniu ulotnili się - nie czekali z nieprzytomną piosenkarką na przyjazd karetki. - Wszyscy, którzy byli z nią tamtej nocy i uważają się za jej przyjaciół, powinni brzydzić się samych siebie. To chore! Demi odepchnęła od siebie prawdziwych przyjaciół. Ci, którzy teraz są blisko niej, są fałszywi. - podkreśla zdenerwowany informator TMZ. Obecnie gwiazda przebywa w szpitalu, gdzie znajduje się pod całodobową opieką lekarzy. Są z nią bliscy, przede wszystkim rodzina. W mediach pojawiła się plotka, że Demi mogła próbować popełnić samobójstwo, jednak nikt do tej pory nie potwierdził rzeczonej informacji.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Koszmar Lewandowskiej powrócił. Przyjęła kolejny potężny cios
  2. Wiśniewski ledwo przeżył. Był na skraju, nikt mu nie pomógł
  3. Dawid Kwiatkowski prosi o modlitwę. "Straszny nałóg zniszczył moich najbliższych"
  4. Musimy krzyczeć w imieniu zwierząt! Dołącz do protestu
Demi Lovato fot. Instagram / Demi Lovato Demi Lovato fot. Instagram / Demi Lovato Demi Lovato fot. Instagram / Demi Lovato
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News