Finał "Mam talent" zaskoczył wszystkich widzów. Poznaliśmy zwycięzce, wielu się nie spodoba

Finał "Mam talent" zaskoczył wszystkich widzów. Poznaliśmy zwycięzce, wielu się nie spodoba Źródło: YouTube

"Mam talent" w tej edycji wywołał wiele rozczarowań, emocji, stresu i płonnych nadziei. Z tymi ostatnimi uporać się muszą widzowie, których głosy nie pomogły wygrać ich ulubieńcom. Na pewno nie są zadowoleni z werdyktu, który właśnie usłyszała cała Polska.

W finale "Mam talent" znalazło się 10 uczestników, którzy zaprezentowali swoje nieziemskie umiejętności. To widzowie, a nie jury, ostatecznie zdecydowali, komu należy się zwycięski tytuł i wysoka nagroda. Nie brakło jednak głosów zawodu i oburzenia.

"Mam talent" zgromadził przed telewizorami miliony wiernych widzów

Miliony Polaków zasiadło przed telewizorami, żeby na bieżąco śledzić zmagania utalentowanych osób. Finał show zaczął się równo o 20:00, a to oznacza, że już po poszczególnych występach można było oddawać SMS-y na swoich faworytów. Stawka była wysoka: oprócz tytułu zwycięzcy "Mam talent" ulubieniec widzów otrzyma również nagrodę pieniężną w wysokości 300 tysięcy złotych. Aż 10 osób walczyło o sławę, pieniądze i sympatię.

Wśród faworytów znajdował się m.in. 24-letni mieszkaniec Śląska, Cezary Borowik, który na przygotowanie się na występ na scenie miał zaledwie tydzień. Pokazał talent taneczny, który nie umknął czujnemu i profesjonalnemu oku Augustina Egurroli. Nie zabrakło również talentów wokalnych. 26-letnia Ana Andrzejewska podczas castingów tak urzekła Małgorzatę Foremniak, że ta wykorzystała "Złoty przycisk". Akrobaci z Duet Acro Studio również są czarnym koniem tej edycji "Mam talent". Nie brakło też tancerza z płonącą piłką i człowieka-gumy. Wywołali ciarki i zachwyt zasiadających na widowni osób. 

Znamy zwycięzcę "Mam talent". Wiele osób nie kryło rozczarowania

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Podczas finału show to nie jurorzy mieli wpływ na wygraną uczestników. Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak, Agustin Egurrola mogli jedynie komentować występy - to widzowie wysyłanymi SMS-ami w końcu wyłonili zwycięzcę. Uczestnicy szli ze sobą łeb w łeb, a za kulisami nie brakowało nerwowych sytuacji i rosnącej tremy. Finał jednak przeszedł oczekiwania wszystkich - niestety, wiele osób będzie rozczarowanych zwycięzcą.

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]
2.
Sytuacja wygląda tragicznie. TVN przekazał ostrzeżenia dla połowy kraju, od apogeum dzielą nas godziny

12. edycję "Mam talent" wygrali Marysia i Julian, który odznaczył się niesamowitym talentem, samozaparciem i kreatywnością. Oczarowali widownię akrobacjami tanecznymi. Wielu widzów siedzących przed telewizorami nie kryło jednak oburzenia i rozczarowania. Padło wiele głosów, że wygrać powinien ktoś inny, jednak zwycięzca może być tylko jeden i właśnie Marysia i Julian mogą cieszyć się zwycięstwem. Widzowie i internauci zapewne będą chcieli teraz dowiedzieć się, jak duża była różnica głosów i jak rosły w ciągu trwania programu, na pewno w końcu każdy miał swojego faworyta. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Kalczyńska pokazała swój piętrowy dom. Widok luksusowych wnętrz powala, gwiazda "DDTVN" pławi się w bogactwie
  2. Porwali 12-latkę i gwałcili ponad 43 tysiące razy. Ale nie to jest w tym wszystkim najgorsze
  3. Chłopak był martwy przez 20 min, twierdzi, że rozmawiał z Jezusem. Widział też Boga i mówi, jak wyglądają
  4. Słowa, które Przybylska wypowiedziała do przyjaciółki przed śmiercią. Po latach ujawniono ich treść
  5. Ile można dorobić do emerytury od 1 grudnia 2019? Trzeba znać kwoty, inaczej STRACISZ pieniądze

Źródło: TVN

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News