Wystarczyło, że uczestnik Mam talent zaśpiewał jedno słowo. Publiczność poderwała się z miejsc, jury przecierało oczy ze zdumienia

Wystarczyło, że uczestnik Mam talent zaśpiewał jedno słowo. Publiczność poderwała się z miejsc, jury przecierało oczy ze zdumienia Źródło: YouTube America's Got Talent

Mam Talent to format znany na całym świecie. Dzięki udziałowi w nim wielu artystów otrzymało szansę na to, aby spełnić swoje marzenia i zacząć zarabiać na życie śpiewem. Ten mężczyzna także postanowił zaprezentować się szerszej publiczności i z miejsca zdobył ich serca.

Mam Talent obecny jest w większości krajów, dzięki niemu świat dowiedział się o wielu zdolnych ludziach, którzy nie mogli przebić się wcześniej. Dzięki nagraniom z castingów wrzucanymi do sieci możemy poznać ich historię i zachwycać się ich talentem.

Mam Talent to wielka szansa

Mam Talent dla Andy'ego Rowella był próbą zmiany spojrzenia na karaoke. Jest on jego pasjonatem, jak sam przyznał śpiewa od dawna i to pierwsza forma występu jakiej spróbował. Od tamtego momentu uwielbia to robić i śpiew oraz muzyka są dla niego sposobem na komunikowanie ze światem. Nagranie z jego występem na YouTube obejrzało już ponad 12 milionów ludzi, a wideo nadal jest wielkim hitem sieci. To niesamowite jak jedną piosenką, w której zaśpiewał dosłownie trzy słowa, rozbujał całą publiczność. Ma się wrażenie, że wszyscy czekali na ten występ. Andy przyznał, że najbardziej obawia się Simona Cowella, który znany jest ze swej niechęci do karaoke.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wyszedł, stanął i... rozbroił wszystkich

Wystarczyło, że uczestnik Mam Talent zaśpiewał jedno słowo. Jakie? Na pewno wszyscy kojarzą popularną piosenkę "Tequila", właśnie na ten wybór artystyczny zdecydował się Andy. Początkowo publiczność z zaciekawieniem przyglądała się skromnemu mężczyźnie z kamienną twarzą, który stał na środku wielkiej sceny, a obok niego telewizor z przygotowanym programem do karaoke. Kiedy pojawiły się pierwsze charakterystyczne dla piosenki dźwięki, ludzie na widowni poderwali się z miejsc i zaczęli się bawić. Andy Rowell zafundował im świetną zabawę, a specyficzny sposób w jaki się zaprezentował spowodował, że naprawdę wyróżnia się na tle tłumu odwiedzających castingi do Mam Talent.

Dzisiaj grzeje: 1. Nadchodzą kolejne obostrzenia ws. koronawirusa w Polsce. Chodzi o sklepy i pracę

2. Nie żyje aktor seriali TVP i dziennikarz. 46-latka żegnają bliscy i gwiazdy

Jury przecierało oczy ze zdumienia

Andy Rowell pochodzi z Iowa, a w amerykańskiej wersji talent show pojawił się w tamtym roku. Zachowanie mężczyzny pozwala przypuszczać, że wszyscy było albo dobrym żartem, albo Andy jest świetnym komikiem, który postanowił zabawić się z telewizją w kotka i myszkę. Tak czy siak trzeba przyznać, że zawojował serca całego jury, które bawiło się równie dobrze jak publiczność.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje niemowlę zarażone koronawirusem. Okazuje się, że patogen może być groźny również dla najmłodszych
  2. Nie żyje legendarny działacz. Padł ofiarą epidemii, wielka strata dla futbolu
  3. Znana polityk pobita na śmierć, syn miał nie mieć dla niej litości. Porażające sceny, wielu Polaków nie kryje wściekłości
  4. Leczysz gorączkę w podobny sposób? Strasznie sobie szkodzisz, specjaliści nie mają wątpliwości
  5. Koszmarne sceny w północno-zachodniej Polsce. Wzrasta zagrożenie zdrowia i życia, żywioł był bezlitosny
  6. Przed włożeniem jajek do gotującej się wody wrzuć kawałek cytryny. Rewolucyjny trik ułatwiający gotowanie

Źródło: Wiemy to

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News