Jedna z największych gwiazd "Mam talent" nagle odeszła po 12 latach. Dla wielu fanów to wstrząs

Jedna z największych gwiazd "Mam talent" nagle odeszła po 12 latach. Dla wielu fanów to wstrząs Źródło: TVN

Mam Talent bez niego z pewnością nie będzie wyglądało tak samo. Po 12 latach spędzonych u boku Marcina Prokopa, Szymon Hołownia żegna się z rolą współprowadzącego. To ogromna zmiana dla programu i strata dla wielu fanów. Nie wiadomo na razie kto zajmie jego miejsce.

Mam Talent przyciąga zarówno niesamowitymi umiejętnościami uczestników, jak i charyzmą składu jurorskiego oraz prowadzących. Rolę jednego z nich od 12 lat pełnił Szymon Hołownia, dziennikarz znany z tego, że dużo pisze i mówi między innymi o religii. Mam Talent było dla niego pierwszą większą przygodą z telewizją, ale po ponad dekadzie w jednym programie zdecydował, że czas na zmiany.

Mam Talent żegna jednego z prowadzących

Dziennikarz napisał dość obszerny wpis na Facebooku, w którym opisał podróż, jaką odbył z programem.

- Mnóstwo wspaniałych ludzi za kulisami, na scenie. Długie dni i wieczory z najlepszą na świecie ekipą. Stworzenie duetu (a to bardzo trudna rzecz) z Marcinem. Nowe telewizyjne umiejętności. Dobre (a czasem trudne) emocje (...) dałem temu programowi wszystko, co mogłem dać, a gdy coś się kończy, coś się zaczyna - napisał Szymon Hołownia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani obawiający się, że to koniec przygody Hołowni z show biznesem, mogą jednak spać spokojnie. Dziennikarz zapewniał we wpisie, że planuje szybki powrót na antenę telewizyjną. Nie zdradził jednak, w jakiej dokładnie roli. 

- Milionom z Was, którzy oglądaliście nas przez te lata (bo to za każdym razem były miliony) - dziękuję. I NA PEWNO się NIE rozstajemy - napisał we wpisie pożegnalnym na Facebooku.

Szymon Hołownia chciałby zostać prezydentem?

Niektórzy spekulują, że Szymon Hołownia wkrótce może częściej pojawiać się publicznie z zupełnie innego powodu. Niektórzy dziennikarze podejrzewają, że szykuje się on do wyborów prezydenckich. Zawsze znany był ze swoich klarownych poglądów politycznych oraz z tego, że na każdy temat miał wyrobioną opinię.

Dzisiaj grzeje: 1.Staruszka zapukała do sąsiada i prosiła o obierki z ziemniaków. Gdy poznał jej powód prawie zemdlał
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Nie wiadomo, ile prawdy jest w plotkach o jego starcie w wyborach prezydenckich, ale dziennikarz sam zapowiada, że wkrótce wróci w blask reflektorów. Pozostaje więc mieć nadzieję, że będzie to szybko - oraz że znajdzie się dla niego godny zastępca u boku Marcina Prokopa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pazerny nastolatek wystawił matce rachunek za obowiązki domowe. Tak go załatwiła, że odebrało mu mowę
  2. "Córka" Strasburgera komentuje narodziny jego dziecka. Wyjawia prawdę o jego ojcostwie
  3. Błaga już tylko o modlitwę i pilną pomoc. Rodzinny koszmar gwiazdy "M jak miłość", trwa dramatyczna walka o życie
  4. Klasa sama w sobie. Tak Beata Tyszkiewicz zareagowała na słowa szowinisty Żuławskiego o jej biuście
  5. Wielkie ZAMIESZANIE z wypłatą trzynastej emerytury. Może ona naruszyć dyscyplinę

źródło: onet

Następny artykuł