Zdenerwowana 13-latka pojawiła się w "Mam talent". Chwilę później dała popis, o którym mówi cały świat

Zdenerwowana 13-latka pojawiła się w "Mam talent". Chwilę później dała popis, o którym mówi cały świat Źródło: .

"Mam talent" pokazał nam już wiele niezwykłych talentów, których z każdą edycją programu jest coraz więcej. 13-latka, która pojawiła się na scenie, początkowo była niezwykle zdenerwowana, kiedy jednak stres zszedł, dała popis, którego widownia nie zapomni do końca życia.

"Mam talent" podbiło dosłownie cały świat. W Internecie bez problemu można znaleźć nagrania z innych krajów, których ten program jest emitowany i trzeba przyznać, że niektórzy uczestnicy robią naprawdę piorunujące wrażenie. Na scenie najczęściej możemy zobaczyć wokalistów, co według niektórych jest wadą, ale w momencie, kiedy pojawi się naprawdę niesamowity głos, to wtedy cała krytyka milknie momentalnie.

Oczywiście można się czepiać, że muzycy mają przecież dedykowane tylko sobie programy, ale to przecież show, w którym mają się zaprezentować największe talenty niezależnie od wieku, czy tego, czym się zajmują. Co więcej, niektórzy występujący swoimi umiejętnościami potrafią wywołać prawdziwe ciarki na całym ciele.

13-latka powaliła jurorów i widownię "Mam talent" na kolana

Zdecydowanie najbardziej rozpowszechnioną i największą edycją tego programu jest ta nagrywana oczywiście w USA. Przez niektórych zyskała miano największej sceny na świecie i ciężko się sprzeczać z tym podejściem, ponieważ jeżeli tam zabłyśniesz, to na pewno usłyszy o tobie cały świat.

Co ciekawe, do "Mam talent" mogą przyjść osoby niezależnie od ich wieku, a niektórzy nastolatkowie, czy też dzieci mają w sobie tyle talentu i pasji, że spokojnie mogłyby obdarować nimi jeszcze kilka osób i nadal zostałoby coś dla nich samych. Doskonałym dowodem jest 13-letnia Courtney Hadwin, która krótko mówiąc, pozamiatała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatka początkowo była bardzo zestresowana, co raczej nie powinno nikogo dziwić, w końcu ma zaledwie kilkadziesiąt sekund na występ, który obserwują jurorzy i miliony widzów. W takiej sytuacji każdego zjadłaby trema.

Na szczęście jurorzy ją uspokoili krótką rozmową i 13-latka w końcu była gotowa zaśpiewać. Kiedy wydała z siebie pierwsze słowa, od razu było wiadome, że mamy do czynienia z niewiarygodnym talentem. Courtney Hadwin wykonała "Handle" zespołu Black Crowes i olśniła zarówno jurorów, jak i widownię.

 - Ty nie jesteś z tych czasów, jesteś z zupełnie innej ery - mówił Howie Mandel.

Courtney została również porównana przez komika do Janis Joplin. Komplementom nie było końca i wszyscy wiedzieli, że wynik głosowania jest już przesądzony i nastolatka usłyszy gromkie 4 razy tak, ale w tym momencie Howie wstał i wcisnął złoty przycisk, czym zapewnił nastolatce miejsce w półfinałach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Matka skrzywdziła córkę w najgorszy możliwy sposób. Zniszczyła jej życie. Poziom waszego zażenowania sięgnie zenitu
  2. Krystyna Pawłowicz zdradziła kompromitujące informacje o znanej polskiej aktorce. To był cios poniżej pasa. Internauci są w szoku
  3. Porażająca wiadomość o urodzonych pięcioraczkach w Polsacie. Jest bardzo źle, trwa dramatyczna walka
  4. TVN przekazuje pilny apel policji. Trwa dramatyczna akcja ratunkowa 4-letniego dziecka, śmigłowiec w akcji
  5. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  6. Kolejna osoba wyleci z "Pytanie na Śniadanie". Najbardziej znienawidzona prezenterka na bruku

 

   

 

źródło: Newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News