Jurorów "Mam talent" całkowicie zamurowało, uczestnik na castingu był pijany? Jego zachowanie piorunuje

Jurorów "Mam talent" całkowicie zamurowało, uczestnik na castingu był pijany? Jego zachowanie piorunuje Źródło: youtube.com TVN Talent Show

Widzowie "Mam talent" dobrze wiedzą, że ani widownia, ani jury nie mogą spodziewać się, kto za chwilę pojawi się na scenie. Często są to niesamowite zaskoczenia, czasem skandale, a czasem uczestnik z marszu otrzymuje "złoty przycisk". W tym przypadku wszyscy byli w szoku, kiedy mężczyzna przyszedł na casting w stanie wyglądającym na wskazujący.

Ten casting w "Mam talent" przejdzie do historii. Takiego uczestnika nikt jeszcze nie gościł na scenie show, przedstawił się jako "iżulonista".

W "Mam talent" pojawił się po spożyciu alkoholu?

25-letni Przemysław chwiejnym krokiem wszedł na scenę wraz z walizką i butelką. "Iżulonista" zdołał wyjąć z walizki sznurki i przedstawić pierwszą sztuczkę związaną z kichaniem, która niesamowicie rozbawiła Agustina Egurrolę. Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska same nie wiedziały, co o tym sądzić, ale z zaciekawieniem oglądały dalszą część show. Przemysław tak doskonale udawał pijanego, że przykuł uwagę obserwatorów na dłużej.

- Dobra, bo do jutra będę tu stał, muszę to kiedyś skończyć - uspokajał publikę "pochmielony" uczestnik po wykonaniu kolejnych dwóch trików. Występ był tak ciekawy, że komentarzami nie przerywali go nawet Marcin Prokop z Szymonem Hołownią. "Iżulonista" zdradził też widzom, jak wykonuje niektóre sztuczki - kłaniają się prawa fizyki, nikt by się tego nie domyślił.

Internauci z miejsca go pokochali

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Uczestnik castingu wypił potem zawartość butelki i pokazał przezabawny trik z jej zniknięciem - wideo można obejrzeć pod tekstem. Każdy sądził, że da radę rozpracować tę sztuczkę, jednak "iżulonista" pogrążył te nadzieje, zgniatając papierową torbę, w której miało znajdować się puste szkło. Na koniec zdjął swoje przebranie i przedstawił się jako "naprawdę fajny iluzjonista", który "ma klasę". Nie potrzeba mieć naprawdę szokującego talentu, aby zaimponować jury i widowni, wystarczy humor, dystans i opanowanie podstaw iluzjonistycznych trików.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Jest prognoza liczby zakażeń dla Polski. Podano możliwą datę zahamowania epidemii
2. Ogromne zmiany dla seniorów. Biedronka wprowadziła dla niech specjalną zmianę, inni sieci zrobią to samo?

- O proszę. Można? Można. Jest fajnie, ciekawie i z humorem. Nie interesują mnie tego typu programy i ludzie tam występujący, ale ten występ zrobił na mnie wrażenie - napisał internauta.

- 3 talenty: -Magia, aktorstwo, poczucie humoru - skwitowała fanka "Mam talent".

- Widziałem go w niedzielę w Rewalu. Gość jest mocny, idzie się uśmiać - jak widać uczestnik nie występuje jedynie na castingach i imprezach prywatnych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy zawału serca u kobiet mogą być nietypowe. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Kamil Stoch zakończy karierę już teraz? Michal Doleżal odpowiada na doniesienia
  3. Dziecko nie zaśnie bez pomocy dwóch ogromnych husky. Nagranie zwala z nóg, internauci oglądają je na okrągło
  4. Matka Teresa miała proroctwo dla Szumowskiego i jego żony. Tuż po wygłoszeniu jego słów umarła
  5. Była żona Wiśniewskiego przeżyła prawdziwy dramat. Teraz wyjawiła, co dzieje się z jej synem
  6. Asia pracująca w Biedronce nie zamierza dłużej milczeć. Treść jej ponurego listu trafiła do sieci

Źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News