Jurorom opadły szczęki, kiedy na scenę wszedł najmłodszy uczestnik w historii "Mam Talent". Jego zdolności są porażające

Jurorom opadły szczęki, kiedy na scenę wszedł najmłodszy uczestnik w historii "Mam Talent". Jego zdolności są porażające Źródło: YouTube / Kids Got Talent

"Mam Talent" to skarbnica utalentowanych ludzi. Niedawno na scenie popularnego programu pojawił się najmłodszy uczestnik w historii. Kompletnie zaskoczył wszystkich swoim występem.

"Mam Talent" odkrywa wiele naprawdę utalentowanych osób. Niedawno na scenie uwielbianego przez widzów programu pojawił się wyjątkowo młody uczestnik. Chłopiec ma zaledwie dwa lata, a swoim oszałamiającym występem zupełnie zaskoczył wszystkich. Jurorzy byli pod ogromnym wrażeniem jego umiejętności.

"Mam Talent" przyciąga wiele osób, chcących pochwalić się swoimi niezwykłymi umiejętnościami

Chłopiec pojawił się w hiszpańskiej edycji "Mam Talent" i natychmiast stał się sławny na całym świecie. To najmłodszy uczestnik show w historii programu. Dwu letni Hugo Molina pojawił się na scenie w asyście swojego taty. Jurorzy nie wierzyli, że dziecko pokaże im coś, na co warto byłoby zwrócić uwagę. Ojciec chłopca poinformował widzów, że Hugo będzie grał na perkusji.

Rozbawieni jurorzy natychmiast poważnieją, gdy chłopiec zaczyna grać. Ich niedowierzanie ustępuje zachwytowi nad umiejętnościami dwulatka. To niesamowite, że tak młode dziecko jest w stanie tak świetnie grać na instrumencie, który wcale nie należy do prostych. Hugo wygląda, jakby nie zdawał sobie sprawy z tego, co dzieje się wokół niego. Nie wygląda na zdenerwowanego, ani zawstydzonego tak liczną widownią. Skupiony na uderzaniu w bębenek doskonale trzyma rytm i wygląda, jakby nie sprawiało mu to żadnej trudności.

Najmłodszy uczestnik w historii "Mam Talent" zachwycił swoim występem widownię i jurorów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Za kulisami znajdowała się matka Hugo. Kobieta przez cały występ trzymała kciuki za swojego syna, a po zakończeniu show również pojawiła się na scenie. Widać było, że rodzice chłopca są z niego bardzo dumni.

Dzisiaj grzeje: 1. Matka jechała pociągiem z chorym synkiem. Nagle podszedł do niej mężczyzna i położył jej na kolanach kartkę
2. Obława policji tuż przed Wigilią. Niebezpieczeństwo jest realne, dwóch niebezpiecznych bandytów na wolności

Nagranie z występu 2 latka zostało udostępnione w sieci i obejrzały je miliony internautów. Hugo stał się ulubieńcem fanów programu, a użytkownicy sieci są zachwyceni jego niezwykłymi umiejętnościami. Niejeden z nich zazdrości mu muzycznego talentu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Już nie ma wątpliwości. W nocy zapadła decyzja w sprawie Pawła Królikowskiego, ogromnie współczujemy rodzinie
  4. Wodecki tuż przed śmiercią miał podjąć życiową decyzję. Nie zdążył, wyszło po latach
  5. Agata Duda nagrała życzenia dla Polaków. Jej stylizacja zwala z nóg

źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News