Jest oficjalne oświadczenie ws. stanu zdrowia Gienka Loski

Jest oficjalne oświadczenie ws. stanu zdrowia Gienka Loski Źródło: YouTube/milyoca2

Startował w "Mam Talent", wygrał "X-Factor" - Gienek Loska znany jest z muzycznych show i w nich robił karierę. Niestety, od kilku miesięcy uwielbiany artysta walczy o życie. Dopiero po roku fani doczekali się bardziej szczegółowych informacji o stanie jego zdrowia.

Próbował sił w "Mam Talent", a po niepowodzeniu wystartował w programie "X-Factor" i to tam zachwycił publiczność. Gienek Loska wygrał pierwszą edycję tego muzycznego show i momentalnie zyskał rzeszę fanów. Ci sami sympatycy z żalem usłyszeli rok temu wieść o bardzo ciężkim stanie swojego ulubieńca. Dopiero teraz dowiadujemy się trochę więcej o stanie jego zdrowia.

Zwycięzca "Mam Talent" przeszedł ciężki wylew. Są nowe informacje ws. stanu zdrowia Gienka Loski

Gienek Loska dostał wylewu, gdy rok temu pojechał na swoją rodzinną Białoruś. Wciąż nie doszedł do pełnej sprawności, nadal podlega leczeniu. Niewiele przez ten czas było informacji o stanie zdrowia artysty. Dopiero teraz organizacja Polska Fundacja Muzyczna zdecydowała się opublikować oświadczenie, w którym informuje, jak czuje się zwycięzca "X-Factor". Udało się to dzięki wolontariuszce, która pojechała odwiedzić Gienka.

Z komunikatu wynika, że artysta wciąż nie jest w dobrym stanie. Rehabilitacja i leczenie trwają, co oznacza, że stęsknieni za jego występami fani będą musieli jeszcze trochę poczekać. 

- Prosicie Państwo o nowe informacje o Gienku. Waśnie otrzymaliśmy je od naszej wolontariuszki, która wróciła z Białorusi i opowiedziała, że choć stan neurologiczny Gienka w dalszym ciągu jest bardzo poważny, wszyscy walczymy o jego poprawę, a najbardziej walczy Gienek - czytamy na Facebooku Polskiej Fundacji Muzycznej.

- Niezmiennie dzięki Waszej pomocy ma zapewnioną opiekę medyczną, leczenie, pielęgnację, masaże i ćwiczenia – to się dzieje regularnie i codziennie dzięki zbieranym na fundacyjne konto środkom. Przede wszystkim bezcenna jest obecność kochających bliskich, którzy czuwają i opiekują się nim w dzień i w nocy - napisano dalej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ


Muzykoterapia dla Gienka. Jest prośba o pomoc

W dalszej części oświadczenia czytamy, że jedną z metod leczenia Gienka Loski jest muzykoterapia. Poproszono kilkoro muzyków, by nagrali płyty CD z lubianą przez chorego artystę muzyką. 3 razy dziennie płyty są puszczane Gienkowi, który ponoć reaguje na lubiane dźwięki bardzo dobrze. Przy tej okazji Fundacja wskazała, jak fani, chcący pomóc swojemu idolowi, mogą to zrobić. Trwa zbiórka płyt muzycznych i audiobooków, które zostaną wysłane Gienkowi, a następnie posłużą w muzykoterapii. 

- Jeśli ktoś może przekazać audiobooki na płytach CD lub mp3 dla Gienki, bardzo prosimy o takie darowizny – wszystkie zawieziemy mu na Białoruś - poprosiła w oświadczeniu Fundacja.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Agata Duda otworzyła usta i wszyscy zdębieli. Tysiące Polaków było zażenowanych jej słowami. Nie uwierzycie, co powiedziała
  2. Partner izolował Annę Przybylską od rodziny! Po latach CAŁA prawda o toksycznym związku aktorki wyszła na jaw
  3. Córka Marty Kaczyńskiej zamieściła w sieci pożegnalny wpis. Co się dzieje z nastolatką?!
  4. Niedźwiedź złamał mężczyźnie kręgosłup i trzymał jako zapas jedzenia. Po miesiącu znaleźli go myśliwi, zdjęcia przerażają
  5. Patomorfolodzy aż 5 godzin badali ciało Dawidka. Ich ustalenia są zatrważające, tak dokładnie zabił go tata
  6. Zapadła kompletna cisza. Jurorzy "The Voice Kids" i publiczność zaczęli płakać, gdy dziewczynka otworzyła usta
  7. Komendant Główny odkrywa w TVN nowe informacje ws. Dawidka. Serce rozpada się na milion kawałków
  8. Pilne ostrzeżenie dla klientów Banku Pekao. Możecie stracić wszystkie pieniądze

Źródło: Plejada

Następny artykuł