Najpierw nie wytrzymała Chylińska, potem reszta jurorów. Reakcja uczestniczki Mam talent na 3 "x" powala

Najpierw nie wytrzymała Chylińska, potem reszta jurorów. Reakcja uczestniczki Mam talent na 3 "x" powala Źródło: youtube.com TVN Talent Show

Sceny w "Mam Talent" powaliły widzów na kolana. Najpierw nie wytrzymała Chilińska, a później reszta jury, uczestniczka zgarnęła trzy głosy na "nie".

"Mam Talent" w każdej edycji dostarcza publice niekończące się pokłady emocji. Śmiechu jest co nie miara, choć pojawiają się również łzy wzruszenia, a nawet przeszywający dreszczyk. Nikt nie jest w stanie przewidzieć, czym jury oraz widzów zaskoczy kolejny uczestnik. Śpiew, sztuczki magiczne, akrobatyka, taniec i wiele innych możliwości, za które widzowie tak pokochali program. Niektóre występy są tak zaskakujące, że jeszcze przez długie tygodnie, a niekiedy nawet miesiące, są ochoczo wspominane przez wszystkich. Ten pokaz zdecydowanie do takich należy, ale czy w pozytywnym tego słowa znaczeniu?

Niebywałe sceny w "Mam Talent". Najpierw nie wytrzymała Chylińska, a później reszta jury

Internauci wybiórczo wspominają najciekawsze momenty show TVN-u, który ujęły ich w pewien sposób. W ostatnim czasie na tapecie znów znalazła się kolorowa pani Iwona, która do programu przyszła z zamiarem zaprezentowania talentu wokalnego. Już od pierwszych sekund, gdy tylko stanęła na scenie, urzekła wszystkich swoją osobowością. Bez dwóch zdań była najbardziej kolorowym ptakiem ówczesnej edycji. Wszyscy z niecierpliwością czekali na występ. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W końcu się zaczęło. Piosenka "Czerwona jarzębina" w wykonaniu Iwony wprawiła wszystkich w osłupienie. Choć publika od razu zaczęła poruszać się w rytm muzyki jury nie ukrywało, że wokal uczestniczki nieszczególnie przypadł im do gustu. Jako pierwsza wyraźny sygnał dała Agnieszka Chylińska, wciskając czerwony "X". Mimo iż reszta jury nie wtórowała od razu, ostatecznie i oni postanowili zakończyć występ. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zakażenie potwierdzono u 12-latki. Dziewczynka jest w stanie krytycznym

2. Lekarze dostaną wytyczne, których zakażonych nie ratować. Druzgocące doniesienia z zagranicznego kraju

Uczestniczka, niestety, zgarnęła trzy głosy na "nie" i nie zakwalifikowała się do dalszego etapu. Do samego końca zachowała jednak szeroki uśmiech na twarzy. Publika z kolei żywo wyraziła swój zawód po odrzuceniu pani Iwony. Ten występ bez dwóch zdań wszyscy zapamiętają jeszcze na długi czas, a nawet, wspominać będą go w kolejnych edycjach. Ciekawe zatem, co czeka widzów i jury w jesiennej ramówce. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Odczuwasz ciągłe pragnienie i marzną Ci stopy? Mogą to być objawy groźnej choroby
  2. Apokaliptyczna prognoza wirusologów ws. futbolu. Lekarze ocenili, kiedy sytuacja wróci do normy
  3. Przyłapali Kaczyńską na gorącym uczynku. Ręce opadają na widok, co wyrabia w trakcie kwarantanny
  4. Krzysztof Krawczyk pogrążył się w smutku. Informacja o śmierci była zupełnie niespodziewana
  5. Pokazała, jak wygląda test na koronawirusa. Warto zwrócić uwagę na jedną rzecz
  6. Zdradził, do kiedy może potrwać epidemia w Polsce. Smutne

Źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News