Jest już dorosłą kobietą, nie do poznania. Klaudia Kulawik przeszła gigantyczną metamorfozę (zdjęcia)

Jest już dorosłą kobietą, nie do poznania. Klaudia Kulawik przeszła gigantyczną metamorfozę (zdjęcia) Źródło: kadr programu "Mam Talent"

Zwyciężczyni "Mam Talent" zmieniła się nie do poznania. Gdy pierwszy raz stanęła na wielkiej scenie, miała zaledwie 11 lat, a dziś jest już dorosłą i piękną kobietą.

Gdy "Mam Talent" debiutowało na antenie polskiej telewizji, pierwszy raz pojawiła się również ona. Jako 11-letnia dziewczynka zaprezentowała swój talent wokalny przed surowym jury i od razu skradła serca nie tylko ich, ale i wszystkich widzów. Udało jej się osiągnąć niebywały sukces, który stał się motywacją do spełniania marzeń dla wszystkich. Choć wówczas kochały ją tysiące, dziś niewielu wie, jak wygląda. 

Zwyciężczyni pierwszej edycji "Mam Talent" jest dziś dorosłą kobietą. Zmieniła się nie do poznania 

Klaudia Kulawik, gdy zagościła na wielkiej scenie TVN-u, miała zaledwie 11 lat, jednak jej talent przyćmił młody wiek i pozwolił stanąć na podium pierwszej edycji talent show. Nie tylko zgarnęła główną nagrodę, ale zjednała sobie również rzeszę fanów, która była wręcz przekonana, że teraz jej kariera ruszy z kopyta. 

Choć początkowo rzeczywiście wiele na to wskazywało, z czasem mówiono o niej coraz mniej, aż w końcu jej wokalna sława ucichła jeszcze nim rozkwitła na dobre. Mimo iż nie zagościła na stałe w świecie show-biznesu, a dziś mało kto o niej pamięta, stacja TVN z pewnością nie zapomniała o pierwszej zwyciężczyni swojego debiutującego show i zaprosiła ją do występu w czasie ostatniej edycji "Mam Talent". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dzięki temu fani programu, którzy są z nim od samego początku, mogli nie tylko przypomnieć sobie jej niebywały talent, ale i zobaczyć jak zmieniła się na przestrzeni ostatnich 12 lat dziewczyna. Trzeba przyznać, że jej metamorfoza jest piorunująca. Klaudia jest dorosłą kobietą o włosach blond i zgranej figurze. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wyciekły intymne informacje o Michale Szpaku. Fani już nigdy nie spojrzą na piosenkarza tak samo

2. Katarzyna Dowbor przyznała się do ciężkiej choroby. Dużo Polek ma to samo, ale ignorują objawy

Najwięcej jej aktualnych zdjęć przewija się na Instagramie, gdzie prowadzi swój profil, który śledzi ponad 3 tysiące internautów. Kulawik pokazuje tam swoje życie codzienne, a najwięcej fotek pochodzi z podróży czy rozmaitych sesji zdjęciowych. Wyraźnie widać, że 13 latka rozwija swoją artystyczną duszę. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

#london #2019 Big Ben, come back! 👀

Post udostępniony przez Klaudia Kulawik (@klaudia.kulawik)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Zdjęcia Beaty Kozidrak trafiły do sieci. Widok jest druzgocący
  4. Jeśli ją masz dostaniesz fortunę! Chodzi o nietypową monetę pięciozłotową
  5. Rodzice tylko na chwile zostawili dziecko samo z psami. Zamarli widząc co się stało

Źródło: instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News