Wielka kłótnia w "Mam talent"! Wściekła Agnieszka Chylińska nie wytrzymała i rzuciła kilka mocnych słów do jurora

Wielka kłótnia w "Mam talent"! Wściekła Agnieszka Chylińska nie wytrzymała i rzuciła kilka mocnych słów do jurora

"Mam talent" zaskoczyło wczoraj swoich widzów. Niezadowolona Agnieszka Chylińska rozpoczęła wielką kłótnię, która przerodziła się w ogromną awanturę. W stronę jednego z jurorów padły ostre słowa, które zapamięta na długo.

"Mam talent" w sobotnim odcinku, który okazał się być przełomowym dniem dla uczestników, zaskoczył niesamowicie wszystkich widzów. Z programem pożegnały się osoby, które nie przeszły do następnego etapu. Wśród 40 wybranych przez jurorów uczestników zabrakło wielu ulubieńców publiczności, która z zainteresowaniem śledziła ich losy. 

Nie zabrakło też emocji ze strony jurorów, którzy musieli stoczyć niemałą walkę o swoich ulubieńców. Właśnie w takich okolicznościach doszło do ogromnej awantury. Agnieszka Chylińska była tak zdenerwowana, że niewiele myśląc wypowiedziała ostre słowa.

Kolejny etap programu będzie jeszcze ciekawszy

-To będzie najbardziej zaskakujący i najbardziej bolesny werdykt w programie "Mam talent" - mówiła Agnieszka Chylińska podając wyniki głosowania jurorów.

Przed Małgorzatą Foremniak, Agnieszką Chylińską i Agustinem Egurrolą stało nie lada wyzwanie. Z pośród wszystkich uczestników, którym dali zielone światło w pierwszym etapie, musieli wybrać 40 najlepszych z najlepszych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Konkurencja była ogromna. Okazuje się, że w tej edycji programu, jest jeszcze więcej utalentowanych osób, niż mogłoby się wydawać. Z ciężkim sercem jurorzy wybrali, a wśród tych którzy przeszli do następnego etapu, znaleźli się między innymi: No Gravity, Duo Infinity, Dawid "Ukeboy" Jędrusik czy Otto In Spin.

Ogromna awantura w ostatnim odcinku "Mam talent"

- A bo co cię zabolało? Nie krzycz na mnie - Chylińska zaczęła awantury z Egurrolą. 

Małgorzata Foremniak znalazła się między młotem a kowadłem. W pewnym momencie, jej też puściły nerwy i zaczęła mówić, że ją także wkurza Egurrola. Jednak największym zaskoczeniem było to jakie słowa padły później. 

- Ścisnę twój tyłek i będziesz musiał odszczekać swoje słowa. Nie przegadasz mnie nigdy - powiedziała Chylińska. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Mąż usłyszał z krzaków dziwne dźwięki. Zobaczył żonę w pułapce gwałciciela i natychmiast się zemścił

Te słowa zamknęły usta jurorowi, który już nie miał ochoty dyskutować z Chylińską. Było ostro, ale w końcu cała trójka się porozumiała w sprawie uczestników, którzy przeszli do kolejnego etapu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nadchodzą DUŻE ZMIANY w kontrolach drogowych. Musisz się bardzo pilnować
  2. Przyjaciółka Anny Jantar po latach wyznała straszliwą prawdę. Tego nie wiedział nikt, polały się łzy
  3. Zgwałciła 11-latka i urodziła jego dziecko. Najgorsze jest to, co stało się potem
  4. Tata wyszedł z pokoju na 10 minut. Gdy wrócił, zobaczył co zrobiła jego 3-letnia córka i od razu złapał za telefon
  5. Do Rossmanna ściągają prawdziwe tłumy, niedługo nic nie zostanie na półkach. Wszystko dzięki powalającej promocji, trzeba się śpieszyć

źródło: interia

Następny artykuł