Jako 11-latka podbiła scenę polskiego "Mam Talent". Wyrosła na zjawiskową kobietę, prawdziwa petarda

Jako 11-latka podbiła scenę polskiego "Mam Talent". Wyrosła na zjawiskową kobietę, prawdziwa petarda Źródło: TVN

"Mam Talent" gości na ekranach naszych telewizorów już od 2008 roku. W pierwszej edycji wystąpiła niesamowicie uzdolniona 11-latka. Dziś jako dorosła kobieta zachwyca!

"Mam Talent" nieprzerwanie od jedenastu lat gości na ekranach naszych telewizorów. Wraz z pojawieniem się w polskiej telewizji tego talent show, pojawił się również cały szereg gwiazd. Należą do nich także osoby, które niekoniecznie zwyciężyły, ale udało im się wybić. 

Jednym się udało, a drudzy pozostali w cieniu. Jedną z uczestniczek pierwszej edycji programu była mała zaledwie jedenastoletnia dziewczynka. Dzisiaj w wieku 22 lat wygląda zupełnie inaczej niż pamiętamy ją z występu w telewizji. 

Mała gwiazda "Mam Talent"

Klaudia Kulawik pojawiła się w programie mając 11 lat. Jej udział nie był planowany. Jak sama przyznaje, wszystko wydarzyło się przez przypadek. Występ na scenie "Mam Talent" był pierwszym występem małej dziewczynki. Chociaż chodziła ona do szkoły muzycznej, to uczyła się grać na flecie poprzecznym, a śpiew był tylko dodatkiem do jej muzycznej pasji.

Przed występem razem z mamą siedziała za kulisami. Niewiele z tego pamięta. Była w wielkim szoku i nie zdawała sobie sprawy, jak ogromna będzie publiczność zgromadzona w studio. Po występie rozpłakała się pod wpływem ogromnych emocji. Słowa jurorów musiały zostać wyemitowane w telewizji, żeby wiedziała jak skomentowali jej występ.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jej życie bardzo się zmieniło po występie w "Mam Talent" pomimo tego, że nie wygrała. Posypały się propozycje, otworzyły się przed nią drzwi do kariery. Ona jednak z nich nie skorzystała. Wspomina program z uśmiechem na ustach i wcale nie żałuje, że podjęła taką decyzję. "Mam talent" był dla niej fantastyczną przygodą i zabawą. Cieszy się, że pomimo udziału w programie miała szanse na normalne dzieciństwo, że chodziła do szkoły razem z rówieśnikami i nikt nie traktował jej inaczej.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
2.Tragiczne wiadomości obiegły media. Nie żyje znany piłkarz

fot. Instagram/Klaudia Kulawik

Dzisiaj po 11 latach od udziału w programie Klaudia Kulawik jest już piękną i dorosłą kobietą. Pracuje nad swoim głosem i to z karierą muzyczną wiąże swoją przyszłość. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wielu klientów Lidla mogło zostać poważnie oszukanych
  2. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
  3. Kot ugniata Cię łapkami? W ten sposób chce Ci przekazać ważną wiadomość
  4. Żona po ostrej awanturze uciekła z domu zostawiając męża z dziećmi. Po 2 dniach dostała od niego taki list, że aż się popłakała
  5. Mężczyzna od 66 lat żyje w przedziwnej maszynie. Większość ludzi nie ma pojęcia o jej istnieniu i prawdziwym przeznaczeniu

źródło: fakt24

Następny artykuł